Praca w branży gier

Unity 3D Game Programmer [Regular/Senior]

dla Games 4Experience S.A. w Zdalnie

Praca stała Programowanie

Dwa doświadczone podmioty - PunkPirates oraz 4Experience Sp. z o. o. w marcu 2021 roku powołały nową spółkę stowarzyszoną - Games 4Experience S.A. z siedzibą w Warszawie, której celem jest produkcja najlepszych gier VR. :)

Jeżeli nie boisz się wkraczać w alternatywną rzeczywistość, lubisz mocne wrażenia, a dodatkowo masz doświadczenie w GameDevie - zapraszamy Cię Zespołu, jako Unity 3D Game Programmera.
Szukamy kolejnego talentu!

Jeden z pierwszych projektów, przy których będziesz pracował:

Ma za zadanie dostarczyć porządnej dawki adrenaliny:
Kolejny nieudany eksperyment wojskowy... Ale czy oby na pewno nie udany?
Gracz wciela się w postać Kevina, który w walce o własne życie zgodził się na eksperymentalne leczenie, po to aby móc kontynuować je normalne ze swoją rodziną.
W tym procesie stał się jednak CZYMŚ nadzwyczajnym! I... został oszukany. Odebrano mu bliskich i szansę na życie, którego pragnął.
Teraz przyszedł czas aby dokonać zemsty.
Wymierz sprawiedliwość w brutalnej walce wręcz i dotrzyj do źródła konspiracji, w którą zostałeś wciągnięty.

Zadania, które będziesz wykonywał:

◼ Tworzenie gier w silniku Unity3D
◼ Współpraca z designerami, grafikami i innymi członkami zespołu developerskiego
◼ Projektowanie oraz czuwanie nad architekturą tworzonego kodu
◼ Dzielenie się z innymi swoją wiedzą i sugestiami

Nasze oczekiwania względem perfect match:

✅ Bardzo dobra znajomość silnika Unity3D oraz umiejętności programowania w języku C#
✅ Znajomość GIT
✅ Minimum 2-letnie doświadczenie w GameDev
✅ Umiejętności interpersonalne i temaworku
✅ Pasja do gier!
✅ Mile widziane doświadczenie w VR

Aktualnie oferujemy Ci:

◼ Stabilne zatrudnienie na preferowaną przez Ciebie formę umowy, z atrakcyjnym wynagrodzeniem (dogadamy się :))
◼ Elastyczne godziny i pracę zdalną (z możliwością na przyszłą pracę w biurze w Warszawie dla zainteresowanych)
◼ Świetną atmosferę pracy z kulturą wypracowaną i sprawdzoną przez lata 💪
◼ Dobrze przygotowane, angażujące własne projekty

Jeśli jesteś zainteresowany - aplikuj bezpośrednio przez SkillShot.
Mile widziane CV z opcjonalnym portfolio i linkiem do GitHuba. :)

Data publikacji: 2021-07-13

Liczba wyświetleń: 215