Praca w branży gier

Mobile Game Tester

dla Stribog Games w Kraków

Praca stała Testowanie

Poszukujemy Testera do zespołu tworzącego grę Gemstone Legends. Obiecujemy masę naprawdę fajnej zabawy! Każdy nasz produkt wymaga wyjątkowej staranności i perfekcyjnego przetestowania. Poszukujemy miłośników skrupulatności.

Twoje zadania

  • Tworzenie przypadków testowych
  • Raportowanie usterek
  • Tworzenie dokumentacji testowej
  • Współpraca z zespołem developerskim

Wymagane skille

  • Minimum dwa lata doświadczenia w testowaniu aplikacji mobilnych
  • Podstawowa znajomość Unity
  • Pasja do gier
  • Certyfikat ISTQB mile widziany
  • Doświadczenie w gamedevie będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Umowę dopasowujemy do Ciebie – wybierasz pomiędzy umową o pracę a B2B
  • Możesz pracować zdalnie z domu lub jeśli chcesz nasze biuro jest otwarte!
  • Zadbamy o Ciebie jak trzeba – każdy z pracowników posiada pakiet benefitów socjalnych w postaci karty sportowej, opieki medycznej, lekcji językowych oraz kawy, owoców w firmowej kuchni
  • Wspieramy bycie fit! Dopłacamy Ci za przyjazd rowerem do pracy

W podaniu prosimy o dodanie poniższej klauzuli, abyśmy mogli przeprowadzić proces rekrutacyjny:

Data publikacji: 2021-07-16

Liczba wyświetleń: 662