Praca w branży gier

Junior / Regular / Senior Game Designer

dla Baltoro Games w Kraków

Praca stała Design

Cześć!

Jesteśmy Baltoro Games - twórcy gier takich jak Urban Flow (80% Metascore), Knights & Guns, czy wydawca tytułów jak konsolowe wersje Paratopic oraz Fatum Betula.

Obecnie szukamy osoby na stanowiska Junior / Regular / Senior Game Designer do nowych projektów na konsole i PC.

Robimy gry oryginalne i ciekawe (puzzlery akcji, gry kooperacyjne, indie horrory, run & gun!), wykorzystujemy sprzęt w niezwykłe sposoby (zrobiliśmy grę na LABO, pistolet do Nintendo Switch, sterowanie dotykowe w grach na konsole), potrzebujemy pomocy przy wykuwaniu wizji naszych nowych gier.

Wymagamy:

• Szerokiej wiedzy o grach wideo; gatunkach, twórcach, trendach.
• umiejętności przedstawiania spójnych pomysłów na gry, które potrafisz przedstawić i wdrożyć
• znajomości zasad dobrego Game Designu
• komunikatywnego języka angielskiego
• chęci ciągłego rozwoju, cierpliwości oraz kreatywności
• umiejętność pracy zespołowej
• znajomości Unity
• W przypadku stanowiska Seniorskiego wymagamy 2-3 lat doświadczenia i przedstawienia portfolio gier

Oferujemy:

• pracę przy ambitnych projektach
• konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności
• prywatna opieka medyczna (Medicover)
• karty Multisport
• elastyczne godziny pracy
• brak crunchowania
• sporą dawkę wiedzy, istniejemy od 2008 roku!
• Umowę o pracę (możliwe także B2B)
• Możliwość kreowania przyszłego kierunku firmy.

Twoje zadania:

• Projektowanie core game play’a, meta oraz UI dla naszych nowych produktów
• Tworzenie i testowanie balansu rozgrywki
• Zarządzanie małymi produktami.
• Kreatywny udział w produkcji, creative direction.

Nasz e-mail to: jobs@baltorogames.com

Do CV prosimy dodać:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Data publikacji: 2021-07-16

Liczba wyświetleń: 935