Praca w branży gier

Game Developer (Unity)

dla Iron Wolf Studio S.A. w Kraków / Katowice/ Zdalnie

Praca stała Programowanie

Szukamy doświadczonego programisty do naszych gier o tematyce drugowojennej.

Zadania:

  • Tworzenie wysokiej jakości kodu źródłowego
  • Implementacja mechanik rozgrywki oraz innych funkcjonalności
  • Optymalizacja kodu pod kątem wydajności, bezawaryjnego działania i czytelności
  • Współpraca z designerami i innymi programistami

Oczekiwania:

  • Kilka lat doświadczenia w GameDev
  • Znajomość narzędzi kontroli wersji
  • Umiejętność pisania zwięzłego kodu
  • Chęć rozwoju w obszarze konkretnej produkcji

Oferta:

  • Typ umowy: B2B lub umowa o dzieło
  • Wynagrodzenie: 6.000-10.000 zł netto zależnie od doświadczenia
  • Możliwość pracy zdalnej lub na miejscu w naszym biurze w Krakowie lub Katowicach
  • Zgłoszenia prosimy wysyłać na contact@ironwolfstudio.com, tytuł Developer Unity, prosimy o przesłanie linku z google dysku z CV+ portfolio.

Data publikacji: 2021-07-22

Liczba wyświetleń: 406