Praca w branży gier

QA Tester

dla Creepy Jar S.A. w Warszawa

Praca stała Testowanie

Creepy Jar, warszawskie studio zajmujące się produkcją gier typu premium indie poszukuje osoby na stanowisko Tester QA

Obowiązki:

  • Wykonywanie testów funkcjonalnych w oparciu o wcześniej przygotowaną dokumentację
  • Wykonywanie testów wydajnościowych
  • Wykonywanie testów destrukcyjnych
  • Regresowanie naprawionych błedów
  • Weryfikowanie oraz raportowanie błędów znalezionych przez społeczność gry

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w formie B2B
  • Bezpośrednią pracę w zespole doświadczonych twórców gier
  • Pracę w małym zespole oraz realny wpływ na wygląd gry
  • Możliwość rozwoju i poznawania branży
  • Pracę w siedzibie firmy
  • Przyjazną koleżeńską atmosferę
  • Pakiet prywatnej opieki lekarskiej
  • Kartę benefit multisport
  • Pokój rekreacyjny z bilardem

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia przy funkcjonalnych testach gier komputerowych
  • Zaangażowanie w projekt
  • Komunikatywność oraz zdolność pracy w zespole
  • Samodzielność
  • Pasja do gier komputerowych
  • Znajomość najnowszych tytułów gier komputerowych
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • Dyspozycyjność
  • Dociekliwość oraz chęć poznawania mechanik gry w celu wyszukiwania błędów

Mile widziane:

  • Doświadczenie przy testowaniu gier wieloosobowych
  • Doświadczenie w pacy wewnątrz studia deweloperskiego (na tym lub innym stanowisku)
  • Znajomość platform PlayStation i Xbox
  • Podstawowa znajomość silnika Unity/Unreal Engine

Prześlij nam swoje CV oraz w języku angielskim kilka słów o sobie i czemu chcesz u nas pracować na adres: praca@creepyjar.com
W tytule prosimy wpisać “Praca QA Tester”
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Data publikacji: 2021-07-20

Liczba wyświetleń: 915