Praca w branży gier

Unity Developer

dla Moon Punch Studio SA w zdalnie

Praca stała Programowanie

Poszukujemy doświadczonego i ambitnego programisty, który dołączy do zespołu Virtual Magic Games SA. Jesteśmy młodą firmą, ale jako zespół działamy razem od wielu lat (wcześniej pod marką www.virtualmagic.com.pl). Nasze korzenie sięgają świata filmu. Specjalizujemy się w scenografii i postprodukcji audiowizualnej, a w naszych produkcjach wykorzystujemy najnowsze technologie cyfrowe, w tym VR i AR. Obecnie zajmujemy się tworzeniem gier komputerowych i zapraszamy Cię do dołączenia do naszego zespołu i współtworzenia z nami naszego nowego projektu: gry komputerowej "Wild West Dynasty" (oficjalny trailer: https://www.youtube.com/watch?v=B2aLLI49r4s). Naszym wydawcą jest Toplitz Production, wydawca gry "Medival Dynasty". Oferujemy Ci pracę na pełny etat, atrakcyjne wynagrodzenie, dużo spotkań online, konwersacje w języku angielskim, miłą atmosferę i współpracę w imię zasady "jeden za wszystkich, wszyscy za jednego".

Twoje obowiązki:

  • tworzenie gier z wykorzystaniem silnika Unity, w tym pisanie skryptów w C#
  • decydowanie o technicznych aspektach rozwoju projektu

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie w programowaniu gier w Unity i pisaniu skryptów w C# - co najmniej 3 lata
  • ogólna wiedza na temat technicznych aspektów tworzenia gier (grafika 2D, 3D, matematyka wektorowa, fizyka, AI, sieci itp.)
  • doświadczenie w optymalizacji, profilowaniu, debugowaniu
  • dobra znajomość programowania obiektowego i podstawowych struktur danych
  • doświadczenie w tworzeniu gier multiplayer
  • doświadczenie w tworzeniu gier spp/tpp będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia
  • pracę online i elastyczny czas pracy
  • miłą atmosferę pracy w międzynarodowym zespole
  • atrakcyjną ścieżkę rozwoju zawodowego

Data publikacji: 2021-07-26

Liczba wyświetleń: 604