Praca w branży gier

Junior Programista UE4 do gry strategicznej

dla Giantscraft w Gliwice, częściowo zdalnie

Praca stała Programowanie

Poszukujemy programistów/developerów do tworzenia gry na silniku Unreal Engine 4. Jest to projekt gry strategicznej w klimatach fantasy, więc dobrze gdybyś był fanem takich tytułów.

Zadania:
• Samodzielność i nadzór nad projektem od strony programistycznej
• Współpraca z teamem programistów i grafików
• Tworzenie spójnych mechanik gameplayowych

Oczekujemy:
• Minimum rok doświadczenia na stanowisku programisty
• Dobrej znajomości silnika Unreal Engine 4
• Dobrej umiejętności debugowania i optymalizacji kodu
• Samodzielności
• Kreatywności i odpowiedzialności
• Umiejętności współpracy z zespołem

Oferujemy:
• Wynagrodzenie 4000 - 5000 PLN netto
• Duża kontrola nad powstającym projektem
• Praca w biurze w centrum Gliwic lub częściowo zdalnie
• Preferowana UoD/B2B

Zainteresowanych prosimy o przesłanie wiadomości z danymi kontaktowymi oraz portfolio (przykłady dotychczasowych realizacji lub opis doświadczenia) załączając w treści klauzulę RODO:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE)."

Data publikacji: 2021-07-26

Liczba wyświetleń: 389