Praca w branży gier

Lead 3D Artist

dla GameFormatic S.A. w Kraków

Praca stała Grafika i animacja

Dynamicznie rozwijające się studio, tworzące gry na platformy PC oraz VR, poszukuje osoby, która uzupełni kilkunastoosobową ekipę na stanowisku: Lead 3D Artist. Oferujemy pracę w trybie stacjonarnym w naszym biurze w Krakowie.

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie zespołem graficznym, przydzielanie zadań oraz ich odbiór
  • Tworzenie wysokiej jakości zróżnicowanych modeli 3D (od modelowania po teksturowanie) oraz ich implementacja w silniku gry.

Czego oczekujemy:

  • Minimum 2 lat doświadczenia w branży gier komputerowych
  • Bardzo dobrej znajomości programów 3dsmax oraz Substance Painter/Designer
  • Kreatywności
  • Umiejętności optymalizacji modeli i tekstur pod kątem wydajności w grach
  • Dobrej komunikacji i umiejętności pracy w zespole
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego w mowie i w piśmie

Mile widziane:

  • Umiejętność korzystania z programu zBrush

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Możliwość intensywnego rozwoju zawodowego
  • Duży wpływ na tworzone gry

CV wraz z linkiem do portfolio prosimy wysyłać przez formularz poniżej. Odpowiadamy wyłącznie na zgłoszenia wybranych kandydatów.

Data publikacji: 2021-07-26

Liczba wyświetleń: 256