Praca w branży gier

ilustrator 2D

dla ManyDev Studio SE - Łódź w Łódź lub Zdalnie

Praca stała Grafika i animacja

Hej!

Do nowego projektu poszukujemy ilustratora 2D który nie boi się sci-fi oraz cyberpunku ;)
Szukamy człowieka od digital painting-u, środowiska jak i postacie do wykonania
(współpraca z Game Designerem).

Zadania:

  • wykonanie ilustracji na podstawie opisów kadrów
  • konstruktywny sceptycyzm co do głupich pomysłów szefostwa ;)
  • wykonywanie concept art-ów postaci oraz lokacji ze świata gry

Wymagania:

  • dobra znajomość oprogramowania Adobe,
  • kreatywność, umiejętność prototypownia,
  • komunikatywność,
  • organizacja swojej pracy, systematyczność i sumienność,
  • umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

  • znajomość arkuszy kalkulacyjnych oraz innego dobrodziejstwa od googla,
  • doświadczenie w growych projektach,
  • znajomość systemu przechowywania plików w chmurze (GDrive/OpenCloud/Dropbox),
  • podstawowy angielski

Oferujemy:

  • sprzęt i miejsce do pracy,
  • UoD, UoZ lub B2B,
  • biuro w centrum Łodzi z łatwym dostępem do MPK

Jeśli oferta Cię zainteresowała, wyślij CV, portfolio oraz parę słów o sobie z poniższą klauzulą w formularzu. Ewentualnie zostaw maila, a postaramy odezwać się jak najszybciej :)

Masz pytania? Szukasz innego stanowiska?