Praca w branży gier

Level Designer

dla RedDeerGames w Warszawa lub zdalnie

Praca stała Design

Cześć kandydacie / kandydatko!

RDG

Jesteśmy młodą firmą w branży gier wideo. Pierwsze sukcesy potwierdziły słuszność przyjętego przez nas modelu biznesowego i teraz stawiamy na wykładniczy rozwój.

Nasz zespół to pasjonaci, którzy robią to co kochają. Dążą do perfekcji stale rozwijając swoje umiejętności. Mają duże ambicje i wiarę w sukces.

Nasza praca to hobby, duże pieniądze i radość tworzenia. Jako zespół gramy w jednej, coraz silniejszej drużynie. Kto jest z nami wygrywa. Jesteśmy wymagający w stosunku do naszych produktów i jakości naszej pracy.

Obecnie RedDeer.games pracuje m.in. nad grą science fiction Time Hole, której konsultantem jest były dyrektor NASA, dr Aleksander Nawrocki, oraz nad komiksową, humorystyczną platformówką 7Horizons. Zapowiedzieliśmy też dwie gry w uniwersum “Kajko i Kokosz”.

Aktualnie szukamy osoby na stanowisko Level Designera do gry 7Horizons.

Zadania:

  • Graficzne układanie poziomów2D na silniku Unity na podstawie dostarczonych conceptartów.
  • Ścisła współpraca z grafikami, programistami oraz innymi level designerami.
  • Zlecanie wykonywania potrzebnych assetów oraz skryptów.
  • Wykorzystywanie systemu kontroli wersji (Git).
  • Praca całkowicie zdalna, w biurze bądź w systemie mieszanym (w zależności od preferencji kandydata).

Nasze wymagania:

  • Co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Znajomość silnika Unity, szczególnie umiejętność posługiwania się narzędziami 2D, np. spriteshape, grid, 2D lights.
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym.
  • Portfolio z przykładami level designu.

Mile widziane:

  • Znajomość programów graficznych 2D, np. Photoshop, Krita.
  • Doświadczenie w pracy nad 3D na Unity.
  • Doświadczenie z systemem kontroli wersji (Git).
  • Doświadczenie artystyczne.

Dlaczego warto być z nami?

1) Przynależność i wspólny świat wartości:
Chcemy, abyś był pełnoprawnym członkiem naszego wspaniałego „dream teamu”. Kluczowymi dla nas wartościami jest partnerstwo i poszanowanie dla indywidualności. Chcemy osiągnąć sukces w biznesie, ale nie za wszelką cenę. W życiu stawiamy na równowagę pomiędzy pracą, a czasem na regenerację i przyjemności.

2) Szybka ścieżka awansu:
Dajemy niespotykaną szansę na własny rozwój zawodowy i to w branży, której znaczenie będzie stale rosło w przyszłości. Oferujemy dynamiczne awanse strukturalne i finansowe dla najbardziej zaangażowanych w realizację misji firmy i osiąganie celów strategicznych.

3) Szansa na duże pieniądze:
Spółka jest w przygotowaniu do debiutu giełdowego w 2023 i będzie oferowała program motywacyjny dla wszystkich pracowników w postaci akcji firmy.
Doraźnie istnieje możliwości zarabiania dodatkowych pieniędzy poprzez system bonusowo-prowizyjny od poleconych gier portowanych (do 2500 pln/m-cznie).

4) Rozwój osobisty i zawodowy:
Oferujemy pracę w zespole specjalistów w branży gier, ale jednocześnie pod silnym patronatem wysokiej klasy menedżerów z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem korporacyjnym na arenie międzynarodowej. Zapewniamy regularne sesje coachingowe i mentorskie.

5) Bezpieczeństwo zatrudnienia:
Ambitne i dynamiczne plany rozwoju firmy mają zapewnione finansowanie dzięki zaangażowaniu silnych partnerów inwestycyjnych. To wszystko gwarantuje stabilizację zatrudnienia i pewność pracy w długim okresie czasu.

6) Przyjazne środowisko pracy

  • Wysoka kultura osobista zespołu. Całkowity brak akceptacji dla jakichkolwiek form represji i braku tolerancji,
  • Siedziba firmy w centrum Warszawy w hipernowoczesnej przestrzeni biznesowo-relacyjnej Mindspace w Koszykach: https://www.mindspace.me/c/warsaw. Jest to miejsce funkcjonowania wielu firm z branży „krzemowej”. Napoje zimne i gorące gratis, 20% rabatu na wszystkie restauracje w Hali Koszyki https://www.koszyki.com.,
  • Najwyższej klasy sprzęt komputerowy do pracy własnej,
  • Opieka medyczna,
  • Możliwość udziału w międzynarodowych wydarzeniach branżowych (konferencje, targi, itp.).

Informacje na temat ochrony prywatności
Przesyłając swoją aplikację, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez firmę
REDDEERGAMES SP. Z O.O.
Zbożowa 4A
70-653 Szczecin
w celu udziału w bieżącym i przyszłych procesach rekrutacyjnych.
Możesz wycofać swoją zgodę w dowolnym momencie.
Aby uzyskać więcej informacji, www.reddeergames.com
Oświadczenie dotyczące zgody:
Rozumiem i zgadzam się na przetwarzanie moich danych zgodnie z polityką prywatności.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Data publikacji: 2021-07-28

Liczba wyświetleń: 420