Praca w branży gier

Programista C# (Unity)

dla Demolish Games S.A. w Zdalnie (preferowana Warszawa)

Zlecenie Programowanie

Poszukujemy programisty C# do pracy nad projektem gry 3D.

Obowiązki

  • Modyfikacja istniejącego kodu
  • Pisanie nowych skryptów
  • Bugfixing

Wymagania

  • Dobra znajomość języka C#
  • Dobra znajomość silnika Unity
  • Mile widziana znajomość shader'ów.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności (3k - 10k netto)
  • Pracę przy ciekawym projekcie
  • Możliwość dalszej współpracy
  • Elastyczne warunki pracy

Oferty prosimy składać mailowo na contact@demolish-games.com. W tytule wiadomości prosimy wpisać "PROGRAMISTA".

Prosimy o dodanie poniższej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Demolish Games S.A. moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych UE 2016/679 z 27 kwietnia 2016).

Data publikacji: 2021-07-30

Liczba wyświetleń: 557