Praca w branży gier

Producent / Producer

dla Cyber Games SA w Łódź

Praca stała Zarządzanie

Cześć!

Do zespołu poszukujemy Producenta zainteresowanego pracą stacjonarną.
Zespół dopiero co powstaje, tudzież zbieramy jednostki by poprowadzić projekt (i nie tylko), który będzie utrzymany w tematyce Sci-Fi RTS.

Obowiązki

  • pilnowanie ciągłego rozwoju projektu,
  • organizacja pracy oraz wsparcia dla członków zespołu,
  • zarządzanie harmonogramem,
  • pilnowanie zapotrzebowania biura,
  • raporty z progress-u pracy zespołu i stanu projektu

Wymagania

  • doświadczenie z narzędziami takimi jak Jira/Trello,
  • dobrą znajomość narzędzi typu Office (OpenOffice/LibreOffice/Google/Microsoft Office),
  • doświadczenia w pracy z zespołem i nadzorowaniu go,
  • język angielski przynajmniej B2

Mile widziane

  • znajomość środowiska gamedev,
  • doświadczenie w growych projektach (super jeśli z gatunku RTS albo builde-rach),
  • znajomość silnika Unity 3D
  • podstawowa znajomość silników do tworzenia gier

Oferujemy

  • godziny pracy dostosowane do twoich potrzeb (wykorzystujemy system core hours),
  • solidny sprzęt oraz miłą atmosferę,
  • zatrudnienie na podstawie UoZ lub B2B,
  • biuro w centrum Łodzi z łatwym dostępem do MPK,
  • regularne sesje ogrywania tytułów growych ;)

Wymagamy pewnej klauzuli w CV:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Data publikacji: 2021-08-19

Liczba wyświetleń: 300