Praca w branży gier

Specjalita_ka ds. HR

dla Spokko (grupa CD Projekt) w Warszawa

Praca stała Inne

Spokko to grupa przyjaciół, których łączy pasja i ambicja do tworzenia innowacyjnych gier mobilnych.
Jesteśmy niezależni, a zachowując pełną kreatywną kontrolę nad swoimi projektami, w 2018 roku dołączyliśmy do rodziny CD PROJEKT, zyskując pełen dostęp do bogatego zaplecza twórczego i biznesowego Grupy.

Chcesz pracować w Spokko?

ZADANIA:

  • Koordynowanie przepływu dokumentów HR oraz innych dokumentów w firmie (umowy, wnioski)
  • Udział w procesach oceny i rozwoju kompetencji współpracowników
  • Planowanie i realizacja działań motywacyjnych i integracyjnych, wsparcie komunikacji wewnętrznej
  • Wspieranie procesu onboardingu
  • Dbałość o prawidłowy przepływ informacji w firmie
  • Samodzielne prowadzenie poszczególnych procesów rekrutacyjnych
  • Organizacja szkoleń oraz spotkań pracowniczych
  • Planowanie i dokonywanie zakupów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania biura, zgodnie z zatwierdzonym budżetem (materiały biurowe, art spożywcze, inne niezbędne wyposażenie biura)
  • Koordynacja procesu przygotowywania umów, aneksów oraz wszelkiej koniecznej dokumentacji w zakresie działań administracyjnych oraz pracowniczych
  • Przygotowywanie dokumentów, zestawień, raportów wewnętrznych na potrzeby innych działów i przełożonego

WYMAGANIA:

  • Minimum rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (must have: doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (minimum B2)
  • Bardzo dobra organizacji pracy, wielozadaniowość
  • Kreatywność, inicjatywa i zaangażowania w realizację powierzonych zadań
  • Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne, a także analityczne
  • Samodzielność, odpowiedzialność i dokładność
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku związanym z koordynacją funkcjonowania biura

DODATKOWE INFORMACJE:

  • Zapewniamy pracę w młodym, ambitnym zespole przy znanym IP
  • Typ umowy dostosowany do Twoich potrzeb
  • Zapewniamy prywatną opiekę medyczną (Medicover) oraz pakiet Multisport
  • Całodobowy dostęp do dobrze wyposażonej siłowni zlokalizowanej na terenie studia wraz z opieką trenera personalnego
  • Dostęp do biblioteki zawierającej szeroką gamę filmów, książek i gier
  • Swoje auto, motocykl lub rower zaparkujesz na bezpłatnym parkingu dla pracowników
  • Dostęp do kantyny na terenie kampusu serwującej świeże i zdrowe posiłki - dla wegan i dla mięsożerców. Dodatkowo inny FoodTruck każdego dnia :)

Prosimy o umieszczenie w CV poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Spokko Sp. z o.o. w organizacji moich danych osobowych, zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Spokko Sp. z o.o. w organizacji moich danych osobowych, zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Data publikacji: 2021-08-19

Liczba wyświetleń: 232