Praca w branży gier

BI Lead

dla Artifex Mundi w Katowice / Praca zdalna

Praca stała Zarządzanie

Jesteśmy Artifex Mundi. Od 15 lat tworzymy gry z gatunku Hidden Object i RPG na urządzenia mobilne, PC i konsole. Mamy na swoim koncie już ponad 100 tytułów, ale nie zwalniamy tempa. Naszym celem jest tworzenie światowej klasy mobilnych gier F2P. Aby to osiągnąć, budujemy zespół doświadczonych ludzi łączących najwyższej klasy rzemiosło z artystyczną pasją. Mamy ambicję tworzyć gry, które zostaną z graczami z całego świata na długie lata.

Szukamy doświadczonego specjalisty, który pokieruje zespołem BI w naszej firmie oraz opracuje i wdroży strategię BI m.in. dla Unsolved – naszego największego projektu, dla którego prowadzimy obecnie działania marketingowe na dużą skalę.

Unsolved to aplikacja F2P scalająca część portfolio naszych gier Hidden Object, która umożliwia graczom rozgrywkę ograniczoną czasowo (w oparciu o zużywaną, odnawiającą się codziennie w nieznacznym stopniu energię, której zakup możliwy jest w aplikacji).

BI Lead

Praca zdalna lub w systemie hybrydowym.

Rekrutacja online.

Twoje codzienne zadania:

• wyznaczenie strategicznego kierunku dalszej rozbudowy systemów i narzędzi analitycznych wspierających rozwój istniejących projektów F2P;
• współtworzenie zespołu BI i zarządzanie nim;
• przekładanie strategii rozwoju produktu i potrzeb biznesowych na specyfikacje techniczne;
• ocena wpływu zmian w grze na KPI produktu i zaangażowanie graczy;
• tworzenie rekomendacji i inicjowanie zmian w produkcie;
• tworzenie hipotez do testów AB w celu optymalizacji celów strategicznych (zmiany w grze, wpływ na wizję produktu, analiza zachowania graczy);
• realny ownership i wpływ na strategię cenową i ekonomię gry;
• ścisła współpraca z zespołem projektowym;
• zachowanie transparentności w zakresie wskaźników KPI przy współpracy z zespołami projektowymi i Zarządem firmy.

Wymagania:

• co najmniej 5 lat doświadczenia zawodowego w branży BI;
• doskonała znajomość narzędzi analitycznych i systemów zarządzania danymi (np. Tableau, Firebase Analytics z Big Query, niestandardowe systemy ETL i inne);
• znajomość i doświadczenie w pracy z SQL;
• doskonałe zdolności analityczne oraz umiejętność wizualizacji danych;
• doświadczenie w zarządzaniu zespołami i zrozumienie specyfiki roli lidera zespołu;
• wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne i umiejętność zarządzania projektami;
• umiejętność rozwiązywania problemów;
• wykazywanie się własną inicjatywą i silnym poczuciem odpowiedzialności za zespół.

W ramach współpracy oferujemy

• pewne zatrudnienie w oparciu o UoP lub B2B w firmie o spłaszczonej strukturze;
• atrakcyjne wynagrodzenie;
• realny wpływ na rozwój naszych gier; ;
• wyjątkową atmosferę opartą na szacunku, zaufaniu i komunikacji bez zbędnej biurokracji i skomplikowanych procedur;
• możliwość pracy w modelu hybrydowym (praca zdalna oraz stacjonarna z biura);
• elastyczne godziny pracy (core hours: 10:00 – 15:00);
• nielimitowany budżet na szkolenia;
• program kafeteryjny, w którym spośród wielu dostępnych opcji możesz wybrać swoje benefity pozapłacowe, m.in. prywatną opiekę medyczną i kartę MultiSport w całości finansowaną przez nas;
• darmowy parking przed naszym biurem.

Pracujesz w dziale BI już od dłuższego czasu i czujesz, że najwyższa pora na poprowadzenie własnego zespołu?
A może pracujesz w IT i uważasz, że Twoje umiejętności można wykorzystać do czegoś znacznie bardziej kreatywnego? Aplikuj już teraz!

Data publikacji: 2021-08-19

Liczba wyświetleń: 448