Praca w branży gier

Grafik junior/senior

dla SQRT3 Games SA w Warszawa/zdalnie

Praca stała Grafika i animacja

W SQRT3 tworzymy casualowe i mid-core gry typu Time Management. Naszą najświeższą produkcją jest wydana w 2020 roku gra Arcane Arts Academy: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gamehouse.arcane

Poszukujemy osoby na stanowisko Grafik
Miejsce pracy: Warszawa/zdalnie

Zadania:

  • Tworzenie szkiców koncepcyjnych postaci i szkiców póz pod ich animacje;
  • Tworzenie finalnych grafik do gry (digital painting) - postaci, emocje (wyrazy twarzy) i/lub tła, przedmiotów.
  • Współpraca z Animatorami i Level Designerami przy implementacji grafik;
  • Recenzowanie tworzonej gry i planowanie pracy wraz z resztą zespołu.

Wymagania:

  • Świetna znajomość Photoshopa;
  • Znajomość podstaw teoretycznych tworzenia grafiki (kompozycja, kolor, walor, działanie światła, postrzeganie obrazu przez odbiorcę);
  • Znajomość podstaw teoretycznych grafiki komputerowej (formaty obrazu, DPI, grafika rastrowa i wektorowa, warstwy, filtry, efekty);
  • Potwierdzona w portfolio umiejętność dostosowania się do wymaganej stylistyki (np. takiej);
  • Umiejętność korzystania z tabletu graficznego;
  • Mile widziana umiejętność tworzenia grafik wektorowych (Adobe Illustrator, Inkscape)

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • Wsparcie firmy w rozwoju osobistym
  • Możliwość szybkiego awansowania;
  • Core hours: 10:00 - 16:00;
  • Elastyczne godziny pracy (zwłaszcza na poziomie Junior - dla studentów)

Zgłoszenia należy przesyłać przez formularz poniżej. Prosimy o załączanie jedynie CV, najlepiej w formacie .pdf - do innych materiałów (portfolio, gry) należy zamieścić link w treści zgłoszenia.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami. Uwzględnimy jedynie zgłoszenia zawierające poniższą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.

Data publikacji: 2021-08-23

Liczba wyświetleń: 1174