Praca w branży gier

2D Animator

dla Ububoo Games w Zdalnie

Praca stała Grafika i animacja

Do naszego zespołu poszukujemy utalentowanego Animatora , do współtworzenia nowej gry z gatunku TOP DOWN.

Ububoo games jest młodym studiem, mającym swoją siedzibę w Gdańsku. Tworzymy zróżnicowane gry na urządzenia mobilne, Nintendo Switch oraz PC.
Zależy nam na wysokiej jakości artystycznej każdego tytułu, który wychodzi z naszego Studia.

Mierzymy bardzo wysoko i ciągle się rozwijamy. Dlatego poszukujemy osób, które uzupełnią nasz zespół. Jeśli gry są twoją pasją, jeśli chcesz rozwijać się poprzez pracę i uczyć się od profesjonalistów oraz – co nie mniej ważne – jeśli cenisz sobie miłą, pogodną atmosferę – będziemy dobrze współpracować!

Kogo szukamy?
Szukamy doświadczonego Animatora 2D, który ożywi postacie i środowisko w naszych nowych grach!

Obowiązki:

  • tworzenie animacji w SPINE, w tym animacji postaci
  • przygotowanie animacji do eksportu i wdrożenia jej w silniku Unity
  • tworzenie animacji GUI i FX na ekrany gier mobilnych i konsole

Wymagane umiejętności:

  • biegła znajomość animacji 2D, elementów FX i GUI
  • doświadczenie z SPINE (lub innym, podobnym) i Pakietem Adobe
  • umiejętność efektywnej współpracy z członkami zespołu z różnych dziedzin (artyści gier, projektanci GUI, programiści)
  • mieć wiedzę i zainteresowanie tworzeniem gier (najlepiej mobilnych) kreatywność i wyobraźnię

Dodatkowym atutem byłoby:

  • doświadczenie w tworzeniu animacji z Unity
  • znajomość After Effects

Co oferujemy:
-wynagrodzenie adekwatne do umiejętności oraz doświadczenia
-elastyczne godziny pracy
-możliwości realizacji własnych pomysłów i udział w ciekawych projektach
-wpływ na wygląd i rozwój projektu

Forma współpracy b2b (wynagrodzenie miesięczne lub projektowe), ewentualnie umowa o dzieło.
Wynagrodzenie uzależnione będzie od formy i zakresu współpracy.

Prosimy o dołączenie do aplikacji portfolio swoich prac.

Informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Data publikacji: 2021-08-27

Liczba wyświetleń: 537