Praca w branży gier

Community Manager / Marketing / QA

dla MeanAstronauts S.A. w zdalnie

Praca stała Zarządzanie

MeanAstronauts S.A. poszukuje kandydatów na stanowisko Community Manager którego główną funkcją będzie promocja gier oraz kontakt z graczami za pośrednictwem popularnych kanałów branżowych oraz social mediów.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego (w mowie i piśmie)
  • kreatywność oraz pozytywne podejście do pracy
  • umiejętność organizacji własnego czasu
  • przygotowanie kompozycji video
  • doświadczenie na podobnym stanowisku

Obowiązki:

  • prowadzenie kampanii reklamowych gier (Google AdWords/FB/Steam/mailing)
  • tworzenie materiałów promocyjnych we współpracy z zespołem kreacyjnym
  • komunikacja z fanami na Steam, Discord i w social mediach

Oferujemy:

  • wynagrodzenie zależne od doświadczenia i zakresu obowiązków
  • elastyczne godziny pracy
  • prace w 100% zdalną

CV prosimy wysyłać na formularz poniżej. Odpowiadamy wyłącznie na zgłoszenia wybranych kandydatów.

Data publikacji: 2021-08-31

Liczba wyświetleń: 414