Praca w branży gier

Community Manager

dla Skinwallet w Zdalnie
opublikowane przez Tar Heel Capital Pathfinder Sp. z o.o.

Praca stała Zarządzanie

Skinwallet to platforma handlu dobrami cyfrowymi w grach wideo. Działamy na rynku globalnym, na styku dwóch dynamicznie rozwijających się branż, czyli rynku gier wideo oraz e-sportu. W swoim portfolio posiadamy 2 produkty:

  • Skinwallet Instant - dający użytkownikom możliwość natychmiastowej sprzedaży posiadanych przez siebie dóbr cyfrowych z gier,
  • Skinwallet Market - marketplace dla dóbr cyfrowych z gier.

O roli
W najbliższym czasie rozpoczynamy nowy, ekscytujący projekt związany z Web3 i tokenami NFT. W ramach projektu powstaną avatary, których nośnikiem będą tokeny NFT - avatary, które będą biletem wstępu do powstającego metaversu. W związku z realizacją tego projektu poszukujemy osoby, która dzięki swoim działaniom chętnie wesprze nas w zbudowaniu i aktywizacji społeczności wokół projektu.

Szukamy ambitnej osoby, która wie, czym są kryptowaluty oraz tokeny NFT, a Twitter oraz Discord nie jest czymś obcym. Praca na stanowisku Comunity Managera wymaga dociekliwości, umiejętności przeprowadzania dogłębnych researchów, z których wnioski są przekute na konkretne działania. Dołączając do zespołu udowadniasz nam, że lubisz działać w bardzo zmiennym, dynamicznym startupowym środowisku.

Zadania

  • Budowanie i utrzymywanie społeczności wokół projektu,
  • Prowadzenie aktywnej komunikacji oraz budowanie zaangażoweania na profilu Twitter,
  • Prowadzenie kampanii reklamowych oraz zarządzanie wytworzonym ruchem na platformie Twitter,
  • Organizacja i prowadzenie dedykowanego kanału Discord,
  • Aktywne pozyskiwanie użytkowników do kanału Discord projektu,
  • Research i monitoring działań konkurencji,
  • Kreowanie działań angażujących społeczność.

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość platform takich jak Twitter i Discord,
  • Zaawansowana znajomość j.angielskiego
  • Umiejętność tworzenia ciekawych i angażujących treści,
  • Proaktywność, otwartość na nieszablonowe rozwiązania, kreatywność,
  • Zaangażowanie i samodzielność,
  • Silna orientacja na wyniki i terminowość.

Mile widziane

  • Znajomość tematyki block chain,
  • Dobre zrozumienie trendów i branży eSport / gaming.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności oraz doświadczenia,
  • Zatrudnienie na umowie B2B,
  • 26 dni płatnego urlopu w skali roku,
  • Realny wpływ na strategię spółki i kierunek jej rozwoju,
  • Dostęp do unikalnej wiedzy wewnątrz organizacji,
  • 100% dofinansowania na książki, szkolenia i inne materiały,
  • Dostęp do benefitów: pakiet prywatnej opieki medycznej (Medicover), karta Multisport, ubezpieczenie grupowe.

Rekrutację prowadzi Red Sky

Data publikacji: 2021-09-01

Liczba wyświetleń: 412