Praca w branży gier

Junior Unity Developer

dla Movie Games Mobile S.A. w Warszawa

Praca stała Programowanie

Movie Games Mobile S.A. zajmuje się portowaniem tytułów od Movie Games, spółki mającej w swoim portfolio takie tytuły jak Drug Dealer Simulator, Lust for Darkness, Plane Mechanic Simulator czy The Beast Inside. Movie Games Mobile zajmuje się też tworzeniem oraz wydawaniem własnych gier mobilnych, dlatego cały czas poszukujemy ludzi gotowych wesprzeć nas w tych działaniach.

WYMAGANIA:

  • Znajomości Unity i C#
  • minimum rok doświadczenia w pracy z silnikiem Unity 3D,
  • umiejętność rozwiązywania problemów i zdolności analityczne,
  • Znajomość specyfiki projektów mobilnych na platformy Android, iOS

OBOWIĄZKI:

  • Tworzenie funkcjonalności i narzędzi do gry
  • Współtworzenie dokumentacji technicznej
  • Debuggowanie projektów
  • Wspieranie już wydanych gier

OFERUJEMY:

  • Możliwość rozwoju w ramach struktur naszej organizacji
  • Motywacyjny system wynagrodzeń
  • Znaczący wpływ na kształt gry
  • Elastyczne godziny pracy
  • Prace przy ciekawych projektach
  • Fajną ekipę, z którą będziesz współpracował

Data publikacji: 2021-09-01

Liczba wyświetleń: 651