Praca w branży gier

Social Media Specialist

dla RedDeerGames w Warszawa

Praca stała Inne

Cześć kandydacie / kandydatko!

RDG

Nasz zespół to pasjonaci, którzy robią to co kochają. Dążą do perfekcji stale rozwijając swoje umiejętności. Mają duże ambicje i wiarę w sukces.

Obecnie RedDeer.games pracuje m.in. nad grą science fiction Time Hole, której konsultantem jest były dyrektor NASA, dr Aleksander Nawrocki, oraz nad komiksową, humorystyczną platformówką 7 Horizons. Zapowiedzieliśmy też dwie gry w uniwersum “Kajko i Kokosz”.

Aktualnie szukamy nastawionej na sukces osoby na stanowisko Social Media Specialist.

Jeśli:

  • Masz doświadczenie w prowadzeniu profili w mediach społecznościowych,
  • gry to twoja pasja,
  • masz lekkie pióro,
  • interesujesz się marketingiem internetowym to bardzo możliwe, że czekamy właśnie na Ciebie!

Zadania:

  • Prowadzenie profili naszych gier w mediach społecznościowych, community management (Twitter, Facebook, Instagram, Steam, Discord i inne),
  • tworzenie, optymalizacja i raportowanie kampanii reklamowych w social mediach,
  • analiza trendów, poszukiwanie pomysłów i niestandardowych rozwiązań,
  • pisanie tekstów o naszych grach.

Nasze wymagania:

  • Angielski na poziomie minimum średnio-zaawansowanym,
  • znajomość branży gier, zwłaszcza rynku konsolowego (Nintendo Switch, Xbox)
  • znajomość bieżących trendów w social mediach,
  • doświadczenie w tworzeniu contentu oraz moderacji,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • samodzielność, rzetelność i zdolności organizacyjne.
  • gotowość do pracy w biurze firmy w Warszawie

Mile widziane:

  • znajomość języków obcych innych niż angielski.

CV wyślij na adres: rekrutacja@reddeergames.com

Dlaczego warto być z nami?

1) Przynależność i wspólny świat wartości

Chcemy, abyś był pełnoprawnym członkiem naszego wspaniałego „dream teamu”. Kluczowymi dla nas wartościami jest partnerstwo i poszanowanie dla indywidualności. Chcemy osiągnąć sukces w biznesie, ale nie za wszelką cenę. W życiu stawiamy na równowagę pomiędzy pracą, a czasem na regenerację i przyjemności.

2) Szybka ścieżka awansu

Dajemy niespotykaną szansę na własny rozwój zawodowy i to w branży, której znaczenie będzie stale rosło w przyszłości. Oferujemy dynamiczne awanse strukturalne i finansowe dla najbardziej zaangażowanych w realizację misji firmy i osiąganie celów strategicznych.

3) Szansa na duże pieniądze

Spółka jest w przygotowaniu do debiutu giełdowego w 2023 i będzie oferowała program motywacyjny dla wszystkich pracowników w postaci akcji firmy.

Doraźnie istnieje możliwości zarabiania dodatkowych pieniędzy poprzez system bonusowo-prowizyjny od poleconych gier portowanych (do 2500 pln/m-cznie).

4) Rozwój osobisty i zawodowy

Oferujemy pracę w zespole specjalistów w branży gier, ale jednocześnie pod silnym patronatem wysokiej klasy menedżerów z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem korporacyjnym na arenie międzynarodowej. Zapewniamy regularne sesje coachingowe i mentorskie.

5) Bezpieczeństwo zatrudnienia

Ambitne i dynamiczne plany rozwoju firmy mają zapewnione finansowanie dzięki zaangażowaniu silnych partnerów inwestycyjnych. To wszystko gwarantuje stabilizację zatrudnienia i pewność pracy w długim okresie czasu.

6) Przyjazne środowisko pracy

Wysoka kultura osobista zespołu. Całkowity brak akceptacji dla jakichkolwiek form represji i braku tolerancji.

7) Siedziba firmy w centrum Warszawy w hipernowoczesnej przestrzeni biznesowo-relacyjnej Mindspace w Koszykach: https://www.mindspace.me/c/warsaw. Jest to miejsce funkcjonowania wielu firm z branży „krzemowej”. Napoje zimne i gorące gratis, 20% rabatu na wszystkie restauracje w Hali Koszyki https://www.koszyki.com.

8) Najwyższej klasy sprzęt komputerowy do pracy własnej

9) Opieka medyczna

10) Możliwość udziału w międzynarodowych wydarzeniach branżowych (konferencje, targi, itp.)

Informacje na temat ochrony prywatności
Przesyłając swoją aplikację, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez firmę
REDDEERGAMES SP. Z O.O.
Zbożowa 4A
70-653 Szczecin
w celu udziału w bieżącym i przyszłych procesach rekrutacyjnych.
Możesz wycofać swoją zgodę w dowolnym momencie.
Aby uzyskać więcej informacji, www.reddeergames.com
Oświadczenie dotyczące zgody:
Rozumiem i zgadzam się na przetwarzanie moich danych zgodnie z polityką prywatności.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Data publikacji: 2021-09-06

Liczba wyświetleń: 289