Praca w branży gier

UI Artist

dla President Studio w Zdalnie

Praca stała Grafika i animacja

President Studio
President Studio to ekipa, która poszukuje ambitnych, zdolnych i kreatywnych osób do swoich szeregów. Pracujemy nad takimi grami jak: I Am Your President, Ship Builder Simulator, Chinese City Constructor i kilkoma innymi projektami. Jeżeli cenisz sobie duży wpływ na rozwój projektu oraz sporo wolności twórczej to zapraszamy do zgłoszenia się do naszej drużyny :)

Obowiązki

  • Tworzenie i animowanie elementów UI na potrzeby gry Chinese City Constructor
  • Ścisła współpraca z game designerem w zakresie projektowania UX
  • Dostosowywanie tworzonych elementów do założeń gry i różnych fontów w tym znaków azjatyckich (głównie chińskich) i cyrylicy
  • Współpraca z programistami i innymi grafikami
  • Uczestniczenie w feedback loop’ie

Wymagania

  • Dobra znajomość programów do grafiki 2D
  • Wiedza na temat UI/UX designu
  • Komunikatywność i odpowiedzialność
  • Zmysł artystyczny

Mile widziane

  • Znajomość Adobe XD
  • Znajomość gier z gatunku city-builder i/lub wiedza dot. kultury i sztuki Chin (zwłaszcza starożytnych)
  • Podstawy Git’a

Oferujemy

  • Praca zdalna
  • Bardzo elastyczne godziny pracy
  • Stabilne zatrudnienie z konkurencyjnym wynagrodzeniem
  • Duży wpływ na rozwój projektu
  • Luźna, przyjacielska atmosfera w zespole

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie swojego CV oraz portfolio na adres job@president-studio.com (w temacie wiadomości prosimy o wpisanie nazwy ogłoszenia) lub poprzez formularz skillshot.pl.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Data publikacji: 2021-09-14

Liczba wyświetleń: 340