Praca w branży gier

Grafik 3D

dla Movie Games Mobile S.A. w Warszawa lub zdalnie

Praca stała Grafika i animacja

Movie Games Mobile S.A. zajmuje się portowaniem tytułów od Movie Games, spółki mającej w swoim portfolio takie tytuły jak Drug Dealer Simulator, Lust for Darkness, Plane Mechanic Simulator czy The Beast Inside. Movie Games Mobile zajmuje się też tworzeniem oraz wydawaniem własnych gier mobilnych, dlatego cały czas poszukujemy ludzi gotowych wesprzeć nas w tych działaniach.

Wymagania:

  • Doświadczenie jako artysta 3D
  • Znajomość Blendera lub innego programu do tworzenia treści 3D
  • Umiejętności modelowania 3D i teksturowania
  • Praktyczne umiejętności związane ze znajomością silnika Unity
  • Umiejętności animacyjne

Mile widziane:

  • Doświadczenie związane z tworzeniem mobilnych UI
  • Umiejętności edycji wideo

Obowiązki:

  • Tworzenie zasobów 3D. Style zależne od projektu (lowpoly / realistyczne)
  • Tworzenie tekstur
  • Optymalizacja istniejących zasobów
  • Współpraca z deweloperami

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (preferujemy UoD lub B2B)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Realny wpływ na realizowany projekt
  • Ciekawe i kreatywne środowisko pracy w branży gier
  • Praca w biurze w centrum Warszawy lub zdalnie

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dołączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy w celach rekrutacyjnych przez Movie Games Mobile Spółka Akcyjna, z siedzibą w Warszawie przy ulicy Kruczej 16/22, 00-526 Warszawa oraz Movie Games S.A. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Kruczej 16/22, 00-526 Warszawa, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 10 maja 2018 r. (Dz. U. z 2018 r. poz. 1000)."

Data publikacji: 2021-09-15

Liczba wyświetleń: 828