Praca w branży gier

Animator 2D (junior/stazysta)

dla SQRT3 Games SA w Warszawa/zdalnie

Praca stała Grafika i animacja

W SQRT3 tworzymy casualowe i mid-core gry typu Time Management. Naszą najświeższą produkcją jest wydana w 2020 roku gra Arcane Arts Academy: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gamehouse.arcane

Poszukujemy osoby na stanowisko Animator 2D

Miejsce pracy: Warszawa/zdalnie

Zadania:
tworzenie animacji GUI i FX w Unity;
tworzenie animacji w programie Spine, w tym animacji postaci;
Importowanie animacji Spine do Unity.

Wymagania:
Znajomość narzędzi oprogramowania Spine;
Portfolio pokazującego umiejętności;
Wykonywania prac według dokumentacji projektowej;
Gotowość do częstego grania w i recenzowania tworzonych gier i gier konkurencji;
Umiejętność czytania i komunikacji (tekstowej) w języku angielskim;
Świadomość, iż tworzymy grę, a nie zestaw fragmentów gry;
Punktualność i bezkonfliktowość.

Doceniamy:
Znajomość narzędzi animowania w Unity;
Studia na kierunku związanym z wykonywaną pracą;
Umiejętność pracy z systemami kontroli wersji (np. SVN);
Umiejętność pracy w metodykach Agile.

Oferujemy:
Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności;
Wsparcie firmy w rozwoju osobistym;
Możliwość szybkiego awansowania;
Elastyczne godziny pracy.

Zgłoszenia należy przesyłać przez formularz poniżej. Prosimy o załączanie jedynie CV w formacie .pdf - do innych materiałów (portfolio, gry) wystarczy link w treści zgłoszenia.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami. Uwzględnimy jedynie zgłoszenia zawierające poniższą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.

Data publikacji: 2021-09-16

Liczba wyświetleń: 772