Praca w branży gier

Unity Developer

dla SPYROSOFT S.A. w Białystok lub Warszawa

Praca stała Programowanie

Co robimy?

Od roku w Spyrosoft powstaje dział wirtualnej rzeczywistości. Jego celem jest uzyskanie jak największego przekroju przez rynek technologii wirtualnej rzeczywistości oraz przygotowanie Spyrosoft do świadczenia usług w tej dziedzinie.

W ramach poszerzania działu poszukujemy programisty Unity na poziomie Junior, Middle lub Senior, który wspomoże wytwarzanie aplikacji na Hololens’y.

Opis stanowiska

  • Wpływ na pełny cykl wytwarzania produktu
  • Krótkie cykle wytwarzania (4-8 miesięcy)
  • Szukanie oraz analizowanie materiałów naukowych jak i przeprowadzanie badań
  • Niestandardowa tematyka projektów
  • Mały zespół

Technologie w których pracujemy

  • VR (HTC, Occulus)
  • Mobile AR (Android, iOS)
  • Aktualnie rozpoczynamy pracę nad Mixed Reality (Hololenes)

Wymagania minimalne

  • Rok pracy z Unity (mogą być projekty własne)
  • Podstawy pisania rozszerzalnego i dynamicznego kodu (SOLID/wzorce projektowe)
  • Znajomość narzędzia kontroli wersji GIT
  • Chęć nauki

Mile widziane

  • Styczność z projektami z dziedziny VR-AR-MR
  • Znajomość Git Flow
  • Znajomość pluginów Unity: Zneject, UniRx
  • Znajomość optymalizacji pod projekty mobilne
  • Umiejętność pisania shaderów
  • Znajomość zagadnień typu multiplayer
  • Umiejętność obsługi wątków w Unity

Data publikacji: 2021-09-21

Liczba wyświetleń: 331