Praca w branży gier

Programista C# Unity3D

dla Dapps w zdalnie

Praca stała Programowanie

Jesteśmy polskim studiem deweloperskim Dapps. Założyliśmy studio w 2014 roku. Tworzymy gry mobilne dla czołowych wydawców m.in. Voodoo, Apple i Google. Pracujemy bez crunchu, korpo nomenklatury i hierarchii. Jesteśmy zespołem złożonym z pozytywnych ludzi pełnych pasji do gier i szukamy kogoś o podobnym usposobieniu, kto pomoże nam tworzyć niezapomniane dla graczy tytuły.

Szukamy Programisty C# Unity3D, który dołączy do naszego zespołu.

O Tobie:
• jesteś komunikatywny/-a
• lubisz grać w gry wideo i je analizować
• potrafisz myśleć logicznie

Zadania:
• tworzenie gier mobilnych
• tworzenie wysokiej jakości kodu źródłowego
• implementacja mechanik rozgrywki oraz innych funkcjonalności
• optymalizacja kodu pod kątem wydajności, bezawaryjnego działania i czytelności

Czego od Ciebie oczekujemy:
• bardzo dobrej znajomości C# i Unity 3D
• doświadczenie przy tworzeniu gier mobilnych na platformy iOS i Android – najlepiej popartego wcześniejszymi projektami
• zaangażowania, dużej pasji do gier mobilnych i dużych ambicji
• uniwersalności i odnajdywania się w różnych aspektach programowania gier
• rozeznanie w narzędziach dostępnych na Asset Store
• aktywne zainteresowanie trendami technologicznymi w branży gier
• pozytywna osobowość i dobre poczucie humoru

Co możemy Ci zaoferować:
• wynagrodzenie zależne od doświadczenia
• pracę ad ciekawymi projektami
• przyjazną atmosferę w zespole profesjonalistów
• realny wpływ na rozwijane projekty
• możliwość pracy zdalnej
• możliwość pracy na arenie międzynarodowej.

Jak zaaplikować?
Prześlij proszę swoje CV i portfolio (mogą być video lub linki do gier) za pomocą formularza poniżej.

Do CV dołącz proszę następującą kaluzulę:
,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Dapps Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Jeśli chciałbyś, żebyśmy zachowali kontakt do Ciebie na potrzeby przyszłych rekrutacji dopisz jeszcze:
,,Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobownych na potrzeby przyszłych rekrutacji"

Twoje dane przetwarzane będą przez:
Dapps Sp z o.o., z siedzibą przy ul. Wolbromska 18/1B, 53-148 Wrocław

Data publikacji: 2021-09-23

Liczba wyświetleń: 369