Praca w branży gier

Mid Node.js - Express Developer

dla Curious Element Poland w Warszawa / zdalnie

Praca stała Programowanie

Poszukujemy do naszego zespołu doświadczonego programisty NodeJS. Osoba będzie odpowiedzialna za rozbudowywanie backendu istniejącej na rynku wieloosobowej gry mobilnej 3d o nowe funkcjonalności.

Zadania:
● Programowanie backendu gry
● Przeprowadzanie i pisanie testów
● Prowadzenie dokumentacji technicznej

Wymagania:
● bardzo dobra znajomość JavaScript
● bardzo dobra znajomość Node.js
● umiejętność pracy z bazami danych SQL i NoSQL
● umiejętność pisania testów jednostkowych
● umiejętność rozwiązywania problemów i zdolności analityczne
● umiejętność prowadzenia dokumentacji
● wymagana odpowiedzialność, samodzielność i uczciwość
● umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:
● Znajomość frameworka Express
● Doświadczenie przy tworzeniu backendu komercyjnych gier mobilnych lub aplikacji

Oferujemy:
● Wynagrodzenie w przedziale 7000-10000zł netto
● Dostęp w biurze do najnowszych urządzeń MR (Hololens), VR (Oculus), AR (Nreal)
● Elastyczne godziny pracy
● Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin

Data publikacji: 2021-09-22

Liczba wyświetleń: 135