Praca w branży gier

Unity Developer - Mid-level

dla Crystal Apps S.C. w Warszawa Centrum

Praca stała Programowanie

Do zgranego zespołu game developerów poszukujemy doświadczonego programisty Unity

Obowiązki:

  • Tworzenie oraz rozwój gier 3D oraz 2D (Action-Adventure, gry zręcznościowe VR, gry przygodowe)
  • Rozwijanie projektu gry w oparciu o GDD
  • Projektowanie systemów oraz mechanik gry
  • Gameplay design w oparciu o gotowe skrypty
  • Przygotowanie oraz optymalizacja gry na platformy mobilne, PC, oraz konsolę Xbox
  • Praca z zespołem

Wymagania:

  • Dobra znajomość Unity3D, minimum 2 lata doświadczenia.
  • Znajomość zasad tworzenia architektury kodu w grach video.
  • Dobra znajomość C#.
  • Język angielski w stopniu komunikatywnym.
  • Dobra znajomość branży gier.

Oferujemy:

  • Praca przy dużym i rozwojowym projekcie gry typu Action-Adventure, grach VR i AR.
  • Praca na pełen etat w biurze w centrum Warszawy, zdalnie, lub hybrydowo.
  • Forma współpracy: B2B, UoD, UoP
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Wynagrodzenie: 4 500 - 8 000 pln miesięcznie netto.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta- napisz na contact@crystalapps.eu
W tytule wiadomości umieszczając - Unity Developer.
Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Data publikacji: 2021-09-23

Liczba wyświetleń: 265