Praca w branży gier

3D Character Artist

dla Live Motion Games S.A. w Warszawa

Praca stała Grafika i animacja

Dynamicznie rozwijające się studio Live Motion Games, tworzące gry na platformę Steam, poszukuje osoby, która uzupełni kilkunastoosobową ekipę. Praca zdalnie lub w preferowanym przez nas trybie hybrydowym w naszym studio na Powiślu w Warszawie.

W chwili obecnej Poszukujemy osób na stanowisko: 3D Character artist

Opis stanowiska:

  • Do Twoich obowiązków należeć będzie tworzenie modeli 3D postaci do gry w jakości AA
  • Powyższe w ścisłej współpracy z zespołem animatorów i programistami oraz innymi członkami zespołu produkcyjnego
  • Otrzymasz wsparcie ze strony doświadczonego Concept Artysty, który przygotuje dla Ciebie niezbędne referencje
  • Nasze postacie animujemy mocapowo, dlatego umiejętność tworzenia modeli pod rig będzie istotnym atutem

Wymagamy:

  • Dobrej znajomości narzędzi 3D koniecznych do tworzenia wysokiej jakości modeli postaci do gier
  • Wiedzy w zakresie re-topologii
  • Dużej dbałości o detale oraz story-telling tworzonych modeli
  • Intuicji w zakresie zarządzania emocjami gracza
  • Poczucia estetyki, kompozycji i czytelności
  • Przynajmniej podstawowej znajomości języka angielskiego
  • Chęci do rozwijania swoich umiejętności
  • Umiejętności pracy w nastawionym na efekty zespole

Mile widziane:

  • Znajomość środowiska Unity 3D w tym renderera HDRP
  • Doświadczenie w tworzeniu gier
  • Biegła znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Konkurencyjne rynkowo wynagrodzenie
  • Pracę przy ambitnych, dobrze rozwijających się projektach
  • Otwartość projektową na nowe rozwiązania i pomysły
  • Realny wpływ na tworzone gry oraz autonomię w procesie twórczym
  • Elastyczne godziny pracy (core hours 10-16)
  • Świetnie położone i skomunikowane studio w Warszawie (tuż przy Bulwarach i Centrum Nauki Kopernik)
  • Ubezpieczenie zdrowotne LUXMED

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o wysłanie swojego CV na adres: work@livemotiongames.com, w tytule maila wpisując "Rekrutacja: 3D Character Artist"

Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniu klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883".

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Data publikacji: 2021-10-14

Liczba wyświetleń: 427