Praca w branży gier

Lead Level Designer

dla Gambit Games w Warszawa

Praca stała Design

Gambit Games - to prężnie rozwijające się niezależne studio, z siedzibą na Warszawskim Ursynowie. Zajmujemy się tworzeniem produkcji na konsole i PC. Do realizowanych przez nas projektów, poszukujemy Lead Level Designer-a.

Zadania:

  • Prowadzenie zespołu level designerów - odbieranie i rozliczanie zadań, zapewnianie jakości i poprawnej implementacje mechanik i projektów poziomów,
  • Współpraca z działem graficznym i programistami - nad kierunkiem rozwoju narzędzi i implementacją rozwiązań,
  • Tworzenie i projektowanie poziomów od blockout, iteracje map, aż po ich finalne wykończenie.

Wymagania:

  • 4+ lat doswiadczenia jako level designer,
  • 2+ ukończonych projektów,
  • Dużej wyobraźni i pomysłowości,
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,
  • Znajomość Unity.

Oferujemy:

  • Elastyczny czas pracy,
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,
  • Dogodna lokalizacja, biuro przy stacji metra Natolin,
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Zatrudnienie na podstawie UoD lub B2B.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV oraz portfolio przez skillshot lub na adres e-mail: praca@ggames.pl z dopiskiem w temacie wiadomości – „Lead Level Designer”.

Data publikacji: 2021-10-21

Liczba wyświetleń: 136