Praca w branży gier

QA Tester

dla Carbon Studio w Gliwice

Praca stała Testowanie

Title

QA Tester

Szukamy osoby do zasilenia naszego zespołu produkcyjnego w Gliwicach przy naszych projektach VR-owych. Poszukujemy osoby która posiada doświadczenie w pracy QA. Czeka na Ciebie kilkuosobowy team QA do którego dołączysz!

Carbon Studio to doświadczony gliwicki developer tworzący gry VR. Studio liczy obecnie ponad 30 osób. Jednym z projektów nad którym aktualnie pracujemy jest VRowa gra akcji w uniwersum Warhammer: Age of Sigmar o tytule Warhammer Age of Sigmar: Tempestfall . W portfolio Carbon Studio znajdują się gry takie jak Alice VR, The Wizards i The Wizards- Dark Times.

Obowiązki:
✔️Testowanie gier VR w oparciu o dokumentację oraz testy eksploracyjne
✔️Pisanie planów testowych oraz przypadków testowych
✔️Tworzenie dokumentacji
✔️Sprawdzanie i zgłaszanie błędów

Wymagania:
✔️Roczne doświadczenie w pracy na stanowisku testera
✔️Znajomość systemu do zarządzania zadaniami (Jira, Redmine lub inne)

Mile widziane:
✔️Szeroka wiedza z zakresu gier
✔️Doświadczenie z VR
✔️Doświadczenie w testowaniu gier komputerowych
✔️Znajomość systemu kontroli wersji (SVN)
✔️Znajomość Unreal Engine 4

Oferujemy:
✔️Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
✔️Wygodne godziny pracy (core hours 10:00-15:00)
✔️Biuro w centrum Gliwic
✔️Czynny udział na przestrzeni całego projektu
✔️Prace przy najnowszych technologiach VR i AR
✔️Cykliczne spotkania integracyjne
✔️Dostęp do biblioteki gier

Wyślij swoje CV na adres e-mail (w tytule wpisz QA Tester): job@carbonstudio.pl

Z uwagi na zaistniałą sytuację związaną z pandemią COVID-2019, umożliwiamy też pracę zdalną.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Data publikacji: 2021-09-28

Liczba wyświetleń: 522