Praca w branży gier

Senior Unity Developer

dla Unseen Silence w Warszawa

Praca stała Programowanie

Obecnie do realizacji ambitnego projektu gry z gatunku city builder/tycoon rekrutujemy na stanowisko Senior Unity Developer

Twoje zadania będą polegać na:
-Tworzenie gier za pomocą C# w silniku Unity
-Decydowanie o technicznych aspektach rozwoju projektu,
-Przygotowanie estymacji czasowej zadań,
-Tworzeniu dokumentacji;
-Dzieleniu się wiedzą;
-Code review, czyszczeniu kodu i optymalizacji.

Szukamy właśnie Ciebie jeśli:

  • Cechuje Cię bardzo dobra znajomość C# i Unity 3D
  • Znasz język angielski na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację (wymagamy też komunikacji w j. polskim)
  • Masz za sobą 3-4 lata doświadczenia komercyjnego jako Unity Developer i skończony przynajmniej jeden projekt.
  • Dobrze znasz systemy kontroli wersji (SVN)
  • Jesteś komunikatywny i dobrze odnajdujesz się w pracy zespołowej
  • Umiejętnie zarządzasz swoim czasem pracy

Masz dodatkowy plusik jeśli:

  • Znasz wzorce projektowe i zasady OOP
  • Potrafisz rozwiązywać problemy
  • Rozumiesz specyfikę różnych platform
  • Znasz inne silniki
  • Posiadasz dodatkowe niekomercyjne doświadczenie (własne projekty).

Z naszej strony oferujemy:

  • Praca w nowoczesnym biurze, w którym organizowane są częste eventy
  • 26 dni urlopu w roku.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Wpływ na ostateczny kształt gry.
  • Kreatywną i przyjazną atmosferę.
  • Pracę w stabilnym i prężnie rozwijającym się zespole.
  • stabilne wynagrodzenie preferowana forma B2B.

Data publikacji: 2021-09-29

Liczba wyświetleń: 272