Praca w branży gier

Game Designer (F2P)

dla Artifex Mundi w Katowice / Praca zdalna

Praca stała Design

Jesteśmy Artifex Mundi. Od 15 lat tworzymy gry z gatunku Hidden Object i RPG na urządzenia mobilne, PC i konsole. Mamy na swoim koncie już ponad 100 tytułów, ale nie zwalniamy tempa. Po momencie ciszy wracamy do gry, aby zrobić kolejny duży krok w rozwoju naszej firmy.

Naszym celem jest tworzenie światowej klasy mobilnych gier F2P. Aby to osiągnąć, budujemy zespół doświadczonych ludzi łączących najwyższej klasy rzemiosło z artystyczną pasją. Mamy ambicję tworzyć gry, które zostaną z graczami z całego świata na długie lata.

Jeśli zakładasz, że nic nie jest takie, jak wydaje się na pierwszy rzut oka, to na pewno odnajdziesz się w zespole, który tworzy wyjątkowe gry z gatunku Hidden Object Adventure. Szukamy osób, które rozbudują z nami aplikację Unsolved i pomogą nam sprawić, aby gracze czerpali jak najwięcej przyjemności z łamania sobie głów nad rozwiązaniem kolejnych zagadek.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Rekrutacja online!

Twoje codzienne zadania to:

• współtworzenie nowych funkcjonalności na potrzeby gier F2P;
• wspieranie pozostałych członków teamu w procesie implementacji proponowanych mechanik;
• proponowanie rozwiązań, które wpasują się w wizję realizowanego projektu i mogą pomóc w podniesieniu jego wskaźników monetyzacji;
• analiza konkurencyjnych gier i śledzenie nowych trendów na rynku;
• tworzenie i aktualizacja dokumentacji projektowej.

Wymagania:

• posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku;
• rozumiesz dobrze model F2P i znasz trendy na rynku gier mobilnych;
• potrafisz z łatwością rozłożyć inne gry na czynniki pierwsze, identyfikować połączenia między nimi i proponować alternatywne rozwiązania;
• masz głowę pełną ciekawych pomysłów oraz wyczucie, jak ich implementacja może wpłynąć na zachowanie graczy;
• przykładasz uwagę do detali i analitycznie podchodzisz do rozwiązywania problemów;
• cechuje Cię komunikatywność, umiejętność pracy w zespole i duże zaangażowanie.

Mile widziane:

• pasja do mobilnych gier casualowych;
• doświadczenie w realizowaniu live-opsów oraz zarządzaniu ekonomią gry;
• zainteresowanie analizami KPI w celu poprawy wyników finansowych projektów;
• wiedza z zakresu UX dla urządzeń mobilnych.

W ramach współpracy oferujemy:

• pewne zatrudnienie w oparciu o UoP lub B2B;
• atrakcyjne wynagrodzenie;
• realny wpływ na rozwój naszych gier;
• wyjątkową atmosferę opartą na szacunku, zaufaniu i komunikacji bez zbędnej biurokracji i skomplikowanych procedur;
• możliwość pracy w modelu hybrydowym (praca zdalna oraz stacjonarna z biura);
• elastyczne godziny pracy (core hours: 10:00 – 15:00);
• nielimitowany budżet na szkolenia;
• program kafeteryjny, w którym spośród wielu dostępnych opcji możesz wybrać swoje benefity pozapłacowe, m.in. prywatną opiekę medyczną i kartę MultiSport w całości finansowaną przez nas;
• chillout room z biblioteką gier;
• darmowy parking przed naszym biurem.

Data publikacji: 2021-10-06

Liczba wyświetleń: 435