Praca w branży gier

Unity Developer

dla Woodland Games w Zdalnie lub Włocławek

Praca stała Programowanie

Cześć!
Do jednego z naszych zespołów w Woodland Games szukamy C# Developera do wsparcia nas przy ciekawej i mrocznej grze - Autopsy Simulator.
Jest to połączenie gatunku symulatora z horrorem. Szukamy developerów zarówno zaawansowanych jak i początkujących.

Twoje obowiązki
Prowadzenie projektu od strony programistycznej w Unity
Programowanie w języku C#
Tworzenie gry w Unity

Wymagania
Doświadczenie w programowaniu C#
Doskonała znajomość obsługi Unity
Zwracanie uwagi na detale, samomotywacja
Pasja w tworzeniu fajnych gier
Umiejętność dołączenia do istniejącego projektu

Mile widziane
Umiejętność pracy z narzędziami do kolejkowania zadań
Poczucie estetyki

Co oferujemy?
Atrakcyjne wynagrodzenie
Praca nad wizualnie atrakcyjnymi projektami
Praca dla jednego z największych wydawców gier w Polsce
Wynagrodzenie zależne od umiejętności
Długoterminową współpracę

Wyślij CV + ewentualne portfolio na adres: jobs@woodland.games

Data publikacji: 2021-10-13

Liczba wyświetleń: 483