Praca w branży gier

Programista/Producent/Graphic Designer

dla Pure Alpha Investments w Warszawa lub zdalnie

Inne Programowanie

Zakres obowiązków:

  • możliwość współtworzenia, prowadzenie i bycia odpowiedzialnym za rozwój spółki z branży Game Dev,
  • aktywność w wyszukiwaniu ciekawych/rokujących gier będących w fazie produkcyjnej/preprodukcyjnej,
  • ocena gry zarówno od strony jakości wykonania jak i potencjału sprzedażowego,

Wymagania:

  • minimum kilka lat doświadczenia przy tworzeniu gier,
  • gaming jest twoją pasją, a nie tylko pracą,
  • zaangażowanie w realizowane projekty, propozycje usprawniania procesów,
  • analityczne podejście, koniecznie połączone z komunikatywnością,
  • duża chęć rozwoju i podnoszenia umiejętności,
  • mile widziane doświadczenie w zarządzaniu spółką, zespołem,

Oferujemy:

  • w przypadku tworzenia nowego podmiotu Game Dev, udziały w firmie,
  • wynagrodzenie podstawowe oraz udział w zyskach z inwestycji,
  • pracę w koleżeńskiej atmosferze w dynamicznie rozwijającym się firmie inwestycyjnej,
  • pracę w spółce o dużym potencjale rozwoju,
  • nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole,
  • możliwości rozwoju i zdobycia cennego, unikalnego doświadczenia,
  • możliwość pracy zdalnej/hybrydowej.

Pure Alpha Investments to firma inwestycyjna, która został założona przez ludzi, dla których inwestowanie jest życiową pasją. Wspieramy firmy, które dzięki naszemu zaangażowaniu kapitałowemu, mogą rozwijać innowacyjne pomysły i idee, których realizacja przekłada się na wzrost ich wartości.

Każdy z partnerów naszej firmy posiada ponad 10-letnie doświadczenie zdobyte na rynku kapitałowym. Pracowaliśmy w renomowanych instytucjach finansowych, gdzie m.in. uczestniczyliśmy w największych transakcjach typu IPO i SPO. Od ponad 10 lat zajmujemy się również inwestowaniem w branże grową, gdzie finansowaliśmy wiele projektów na róznym etapie rozwoju.

Zawsze stawialiśmy na zaangażowanie i ciężką pracę, a podejmowane decyzje inwestycyjne wynikają z wszechstronnych, pogłębionych analiz.
Nasze sukcesy zostały wielokrotnie docenione w różnych konkursach i plebiscytach branży finansowej.

Dzięki naszym doświadczeniom i osiągniętej pozycji, obecnie możemy realizować własne ambicje budując swoją firmę inwestycyjną i pracując na własny rachunek.
Zachęcamy do dołączenia do nas!

Data publikacji: 2021-10-13

Liczba wyświetleń: 358