Praca w branży gier

Creative Expert

dla 11 bit studios S.A. w Warszawa

Praca stała Inne

Dział marketingu w 11 bit studios poszukuje kandydata\kandydatki na stanowisko Creative Expert. Osoba ta będzie odpowiedzialna za współtworzenie działań komunikacyjnych i marketingowych naszego studia, obejmujących zarówno budowę marki parasolowej, jak i marketing poszczególnych produktów z portfolio 11 bit (m.in. Frostpunk 2).

Oferujemy pracę w modelu hybrydowym (wymagana obecność minimum 3 dni w tygodniu w biurze w Warszawie).

Obowiązki

  • Współudział i doradztwo w planowaniu działań marketingowych.
  • Wypracowywanie rozwiązań kreatywnych, począwszy od idei i platform, przez stworzenie linii kreatywnych wraz z poszczególnymi formatami, po nadzór implementacji.
  • Wypracowywanie, w ścisłej współpracy z zespołami dev/xdev, brandingu/identyfikacji gier z naszego portfolio.

Wymagania

  • Co najmniej 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku, z doświadczeniem w realizacji kampanii wielokanałowych.
  • Znajomość i zrozumienie specyfiki mediów.
  • Umiejętność pracy w języku angielskim oraz polskim.
  • Zdolność holistycznego myślenie o produkcie.
  • Zrozumienie specyfiki rynku gier wideo.
  • Aktualne portfolio.

Mile widziane

  • Bycie aktywnym graczem PCtowym / konsolowym.
  • Dystans i poczucie humoru.

Oferujemy

  • Budżet szkoleniowy.
  • Bonus roczny.
  • Prywatną opiekę medyczną oraz kartę Multisport.
  • Lekcje języka angielskiego (grupowe i indywidualne).
  • Możliwość skorzystania z prywatnej pomocy psychologicznej.
  • Wyjazdy na wydarzenia branżowe.
  • Nowoczesne biuro w okolicy Dworca Wileńskiego oraz Dworca Wschodniego.

Data publikacji: 2021-10-14

Liczba wyświetleń: 590