Praca w branży gier

Producent

dla Another Moon w Warszawa

Praca stała Zarządzanie

Zapraszamy Cię do zespołu, którego pasją są gry wideo i wszystko co z nimi związane. Proponujemy Ci przyjazną atmosferę, możliwość rozwoju oraz wykazania się.

Wywodzimy się ze studia QubicGames, pracowaliśmy przy takich produkcjach jak Door Kickers (Nintendo Switch), Far Cry 5, Watch Dogs: Legion, Trove (Nintendo Switch) i wiele innych! Specjalizujemy się w procesie portingu oraz wydawania gier zarówno na konsole, PC jak i urządzenia mobilne.

Jesteśmy ciekawi świata, jesteśmy ciekawi Ciebie, może Ty nam pomożesz w stworzeniu gry, a może to my pomożemy Ci w spełnieniu marzenia.

Producent

Zadania:
• Pomoc Head of Studio w codziennych pracach produkcyjnych;
• Dbanie o odpowiedni przepływ informacji między działami;
• Raportowanie aktualnego statusu projektu oraz koordynacja harmonogramu działań;
• Bycie wsparciem dla zespołu;
• Rozwiązywanie konfliktów bez używania przemocy.

Wymagania:
• Minimum półroczne doświadczenie w branży gamedev na stanowiskach produkcyjnych i okołoprodukcyjnych;
• Podstawowa znajomość Agile;
• Dobra znajomość języka angielskiego;
• Zdolności interpersonalne - nastawienie na rozwiązywanie konfliktów i problemów;
• Proaktywność w działaniu.

Mile widziane:
• Doświadczenie w platformach PS4/5, Xbox One/Series, Nintendo Switch;
• Znajomość z grami w modelu "Free to play";
• Dobra znajomość pakietu MS Office;
• Bardzo dobra znajomość bugtrackerów np: Jira;
• Doświadczenie w platformach mobilnych.

Oferujemy:
• wynagrodzenie między 4'000PLN – 9'000 PLN netto;
• możliwość pracy zdalnej w razie potrzeb,
• elastyczne godziny pracy (core hours: 10:00 – 15:00),
• otwartość w poznaniu Twoich potrzeb, tak by nasza współpraca była przyjemnością.

📧 kariera@anothermoon.games Czuj się zaproszony/na.
Prześlij CV (lub jakiś opis siebie) na powyższy adres w tytule wpisując "Imię i Nazwisko (Producent) ".

Prośba o wrzucenie poniższej klauzuli w swoim CV:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Another Moon sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Data publikacji: 2021-10-19

Liczba wyświetleń: 424