Praca w branży gier

UE4 Mid/Senior Gameplay Programmer C++ Blueprints

dla Iron Lung w Warszawa

Praca stała Programowanie

Jesteśmy The Epic Lore - pracujemy aktualnie nad ambitnym projektem AA+, łączącym gatunki survival, adventure oraz shooter tworzonym na PC i Konsole.
Aktualnie poszukujemy doświadczonego gameplay programmera, który zasili nasze szeregi i zostanie z nami na dłużej.
Zgłoszenia prosimy o nadsyłanie bezpośrednio na maila: rekrutacja@theepiclore.com

Zadania

  • Ścisła praca ze wszystkimi działami (Design/Art/Code)
  • Programowanie mechanik gry w oparciu o dokumentację
  • Programowanie AI
  • Prototypowanie, skryptowanie i iterowanie tworzonych systemów
  • Znajdowanie najbardziej optymalnych rozwiązań technicznych w celu osiągnięcia płynnego gameplayu
  • Współtworzenie klarownej dokumentacji projektowej
  • Aktywna współpraca z całym zespołem w studio

Wymagania

  • Wysoka znajomość C++ i Blueprints
  • Wysoka znajomość Unreal Engine 4
  • Umiejętność implementacji prostych i skutecznych rozwiązań wedle potrzeb projektu
  • Doświadczenie w programowaniu systemów AI dla obiektów i postaci
  • Wysoka znajomość języka angielskiego
  • Przynajmniej 5 lat doświadczenia i minimum 1 ukończony projekt AA+/AAA

Mile widziane

  • Obycie z wieloma platformami między innymi konsolami nowej generacji
  • Dobra znajomość gatunku shooter i soulslike
  • Umiejętność prowadzenia dokumentacji w systemie Confluence
  • Umiejętność pracy z repozytorium Perforce

Oferujemy

  • Pracę w różnorodnym i doświadczonym zespole
  • Wynagrodzenie w przedziale [11000-15000 netto - UoD, UoZ lub B2B] (wynagrodzenie jest uzależnione od Twojego doświadczenia i poziomu umiejętności, wynagradzamy dodatkowo zaangażowanie i wkład)
  • Pracę stacjonarną w Warszawie - Aleja Jana Pawła II 70 (obok galerii Arkadia)
  • Bardzo elastyczne godziny pracy (core hours 11:00 – 16:00)
  • Wsparcie na każdym polu oraz przyjazny klimat pracy

Data publikacji: 2021-10-19

Liczba wyświetleń: 190