Praca w branży gier

2D Artist

dla Prison Games w Warszawa/ zdalnie

Zlecenie Grafika i animacja

Prison Games, producent gier niezależnych na konsole Nintendo Switch oraz Xbox poszukuje osoby na stanowisko 2D Artist.

Twoje zadania będą polegać na:

  • Tworzeniu efektownych wizualnie assetów graficznych 2D, takich jak: logo gry, koncept postaci, środowiska, obiektów, UI/UX, zasobów marketingowych itd.
  • Tworzeniu grafiki dla wszystkich etapów produkcji - od koncepcji do produktu końcowego
  • Dbałość o utrzymanie spójnej wizji gry.

Wymagania:

  • Biegła znajomość standardowych narzędzi projektowych takich jak Adobe, czy Affinity.
  • Doświadczenie w różnych stylach i technikach artystycznych.
  • Zmysł artystyczny poparty prywatnym portfolio.
  • Twórcze podejście do realizowanych projektów.
  • Chęć współpracy i komunikacji z zespołem.
  • Systematyczność, sumienność.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy z silnikiem Unity 3D.
  • Umiejętności i doświadczenie w animacji.
  • Umiejętność teksturowania modeli 3D.
  • Doświadczenie w branży gier.

Oferujemy:

  • Współpraca na zasadzie B2B/UoD/Zlecenie.
  • Wynagrodzenie zależnie od doświadczenia i rodzaju podpisanej umowy.
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów i udziału w ciekawych projektach.
  • Możliwość uczestniczenia w kursach i targach branżowych.
  • Awanse zależne od osiągniętych efektów spółki.
  • Kreatywną i luźną atmosferę w zespole.
  • Elastyczne godziny pracy.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Data publikacji: 2021-10-20

Liczba wyświetleń: 1042