Praca w branży gier

PR & Marketing Manager

dla QLOC w Warszawa, Gdańsk, zdalnie

Praca stała Inne

Masz doświadczenie w branży gier wideo? Poszukujesz stabilnego i przyjaznego środowiska pracy? Chcesz dołączyć do dobrze rozwiniętej i sprawnie działającej firmy, w której twoje obowiązki są jasno określone? Cenisz sobie równowagę między życiem zawodowym a prywatnym? Sprawdź, jak się u nas pracuje!

W QLOC współpracujemy z największymi studiami i wydawcami w branży gier wideo, m.in. EA, Capcom, Warner Bros., CD PROJEKT RED, Activision czy BANDAI NAMCO Entertainment. Nasz szeroki zakres najwyższej jakości usług obejmuje development, testowanie i lokalizację. Pracujemy na wszystkich największych platformach, przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii oraz silników takich jak Unreal Engine, Frostbite czy REDengine. Pomagaliśmy ulepszać i adaptować takie marki jak Devil May Cry, Dark Souls Remastered, Mortal Kombat, Cyberpunk 2077 (i wiele innych) na nowe platformy, czerpiąc z tego ogromną radość i dzieląc pasję z graczami na całym świecie.

Jeśli więc chcesz pracować nad czymś nowym i ekscytującym, masz szansę dołączyć do naszego zespołu jako:

PR & MARKETING MANAGER

Miejsce pracy: Warszawa, Gdańsk, zdalnie

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie oraz realizacja strategii marketingowej i PR firmy, budowanie spójnego wizerunku firmy na zewnątrz organizacji.
  • Tworzenie i realizacja strategii contentowej dla komunikacji wewnętrznej (częściowo we współpracy z agencją).
  • Budowanie relacji i kontakt z mediami, koordynacja przygotowania materiałów prasowych (wywiady, artykuły).
  • Zarządzanie komunikacją w ramach trzech biur (Warszawa, Gdańsk, Moskwa).
  • Organizacja wydarzeń dla pracowników (turnieje, gry, zawody wewnętrzne) przy współpracy z zepołem oraz z innymi działami firmy.
  • Koordynacja rozbudowy strony internetowej.
  • Monitorowanie opinii i wpisów dotyczących QLOC na mediach społecznościowych oraz portalach internetowych.
  • Wsparcie dla poszczególnych działów firmy przy tworzeniu prezentacji oraz materiałów promocyjnych.
  • Koordynacja udziału firmy w eventach zewnętrznych, dbanie o wizerunek firmy w czasie eventów.
  • Współpraca z Zarządem, analiza przeprowadzonych działań wraz z tworzeniem raportów oraz usprawnianie działań na podstawie wniosków.
  • Zarządzanie współpracą z dostawcami usług marketingowych, współpraca z firmami zewnętrznymi.
  • Przygotowanie i zarządzanie budżetem działu.
  • Realizacja dodatkowych projektów z zakresu PR i marketingu.

Wymagania:

  • Min. 5 lat doświadczenia w obszarze PR i marketingu.
  • Doświadczenie w samodzielnej realizacji projektów marketingowych.
  • Doświadczenie w branży gier (warunek konieczny).
  • Wykształcenie wyższe.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne w języku polskim oraz angielskim.
  • Znajomość języka angielskiego na bardzo dobrym poziomie (najlepiej C1/C2), znajomość języka polskiego na poziomie C2.
  • Umiejętność tworzenia angażujących treści w w różnych formach komunikacji.
  • Kreatywność, proaktywność, świetne umiejętności organizacyjne.
  • Analityczne podejście do pracy, umiejętność wyciągania wniosków i wprowadzania zmian na podstawie danych.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat lub kontrakt B2B.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Miejsce pracy w nowoczesnym biurowcu, możliwość pracy zdalnej.
  • Możliwość współpracy z największymi wydawcami i developerami gier na świecie.
  • Współfinansowanie pakietu Multisport z dostępem do najlepszych obiektów sportowych, po okresie próbnym.
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej Enel-Med, po okresie próbnym.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w szkoleniach.
  • Lekcje języka angielskiego lub japońskiego.
  • Darmowe wsparcie psychologiczne zewnętrznych specjalistów.
  • Smaczną kawę, świeże soki i owoce, fotel do masażu w biurze.

Zainteresowane osoby spełniające nasze wymagania prosimy o przesłanie CV na adres careers@q-loc.com. Prosimy o wpisanie w temacie imienia, nazwiska oraz koniecznie dopisku „PR”. Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się pod adresem: https://q-loc.com/privacy-policy/personal-data-processing/.

Data publikacji: 2021-10-20

Liczba wyświetleń: 294