Praca w branży gier

Rigger

dla FusionFX w Katowice

Praca stała Grafika i animacja

Studio animacji FUSIONFX zajmujące sie produkcją cinematików i trailerów do gier oraz efektów specjalnych poszukuje kandydatów do działu animacji

RIGGER
Miejsce: Katowice
Forma zatrudnienia: pełny etat - praca stacjonarna

Obowiązki:

  • tworzenie kompletnych szkieletów dla postaci i pozostałych modeli 3D
  • tworzenie całościowych setupów twarzy z wykorzystaniem systemów mocap
  • poszukiwanie najlepszych oraz najnowszych rozwiązań w celu poprawy jakości pracy działu animacji

Wymagania:

  • dowolny soft do animacji 3D
  • umiejętność skryptowania
  • minimum doświadczenia na podobnym stanowisku
  • demoreel

11 lat doświadczenia oraz ugruntowana pozycja na rynku. To daje pewność, że trafiasz w najlepsze możliwe miejsce gdzie pasja do tworzenia animacji i VFXów przenika się z doświadczeniem i najwyższej klasy umiejętnościami. Dołącz do nas i zacznij spełniać swoje marzenia. Oferujemy pracę w super miłej atmosferze, w naszym biurze położonym zaraz przy samym parku. Spokój, cisza, wiewiórki biegające po drzewach za oknem.

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres praca@fusionfx.pl

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez FUSIONFX moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych UE 2016/679 z 27 kwietnia 2016).

Data publikacji: 2021-10-20

Liczba wyświetleń: 247