Praca w branży gier

User Acquisition Specialist

dla Artifex Mundi w Katowice / Praca zdalna

Praca stała Zarządzanie

Jesteśmy Artifex Mundi. Od 15 lat tworzymy gry z gatunku Hidden Object i RPG na urządzenia mobilne, PC i konsole. Mamy na swoim koncie już ponad 100 tytułów, ale nie zwalniamy tempa. Naszym celem jest tworzenie światowej klasy mobilnych gier F2P. Aby to osiągnąć, budujemy zespół doświadczonych ludzi łączących najwyższej klasy rzemiosło z artystyczną pasją. Mamy ambicję tworzyć gry, które zostaną z graczami z całego świata na długie lata.

W związku z rozwojem firmy w kierunku mobilnych gier F2P budujemy dział marketingu, który będzie odpowiedzialny za pozyskiwanie nowych użytkowników naszych gier, m.in. aplikacji Unsolved.

Unsolved jest aplikacją monetyzującą nasze gry w modelu free-to-play. W jej ramach oferujemy graczom dostęp do części z naszych gier, umożliwiając im rozgrywkę ograniczoną czasowo, w oparciu o zużywaną, odnawiającą się codziennie w nieznacznym stopniu energię, której zakup możliwy jest w aplikacji. Mamy ambitne plany dalszej rozbudowy tego produktu. Do ich realizacji potrzebujemy pomocy eksperta z obszaru UA doświadczonego w pozyskiwaniu użytkowników mobilnych.

User Acquisition Lead

miejsce pracy: Katowice / praca zdalna / system hybrydowy

Rekrutacja online.

Twoje codzienne zadania:

• planowanie, wdrażanie i optymalizacja kampanii Social Ads i Google Ads (kampanie UAC);
• analizowanie kampanii dotyczących wskaźników aplikacji mobilnych;
• współpraca z zespołem produkcyjnym i stakeholderami w celu osiągnięcia wzrostu wyników biznesowych gry F2P poprzez takie działania jak: płatne pozyskiwanie użytkowników, analiza działań marketingowych, optymalizacja listingów sklepowych i działania wizerunkowe;
• współpraca z zespołem kreatywnym nad uzyskaniem wysokich współczynników konwersji w ramach płatnych i organicznych inicjatyw marketingowych;
• regularne śledzenie działań konkurencji w podobnym segmencie gier;

Wymagania:

• minimum 2-letnie doświadczenie w pozyskiwaniu użytkowników mobilnych gier F2P lub innych produktów mobilnych;
• solidne zrozumienie internetowych platform reklamowych i zależności pomiędzy wskaźnikami, które są kluczowe dla kampanii marketingowych;
• wiedza o sklepach mobilnych i metodach budowania widoczności;
• komunikatywny angielski na poziomie B2
• dobra znajomość podstawowych zagadnień z obszaru UA i chęć dalszego rozwoju w tym kierunku.

Mile widziane:

• doświadczenie na podobnym stanowisku w branży gamedev;
• znajomość rynku gier (znajomość specyfiki segmentu mobilnych gier F2P).

W ramach współpracy oferujemy

• samodzielność w pracy i realny wpływ na kierunek rozwoju działu marketingu;
• pewne zatrudnienie w oparciu o UoP lub B2B w firmie o spłaszczonej strukturze;
• atrakcyjne wynagrodzenie;
• wyjątkową atmosferę opartą na szacunku, zaufaniu i komunikacji bez zbędnej biurokracji i skomplikowanych procedur;
• możliwość pracy w modelu hybrydowym (praca zdalna oraz stacjonarna z biura);
• elastyczne godziny pracy (core hours: 10:00 – 15:00);
• nielimitowany budżet na szkolenia;
• program kafeteryjny, w którym spośród wielu dostępnych opcji możesz wybrać swoje benefity pozapłacowe, m.in. prywatną opiekę medyczną i kartę MultiSport w całości finansowaną przez nas;
• darmowy parking przed naszym biurem.

Data publikacji: 2021-10-21

Liczba wyświetleń: 184