Praca w branży gier

VFX Artist

dla Fuero Games w Warszawa lub zdalnie

Praca stała Grafika i animacja

Cześć!

Z tej strony ekipa Fuero Games. Bardzo fajnie, że zainteresowało Cię nasze ogłoszenie :)
Jesteś ciekaw szczegółów? To lecimy!

Zajmujemy się produkcją gier na większość najpopularniejszych obecnie platform, natomiast śmiało można powiedzieć, że naszą specjalnością są gry mobilne. Działamy od 2012 roku i od tego czasu otrzymaliśmy dużo nagród i wyróżnień. Dla przykładu, jedna z naszych gier była pierwszą europejską produkcją przetestowaną w technologii 5G :)
Do każdego podchodzimy indywidualnie, a panująca u nas atmosfera jest zdecydowanie niekorporacyjna i zwyczajnie przyjemna. Chcemy tworzyć dobry klimat, który pozwoli osobom kreatywnym rozwijać swoje talenty. Możesz liczyć na to, że jeśli twój pomysł będzie wartościowy i możliwy do realizacji, pomożemy Ci przekuć wizję w rzeczywistość. Bardzo zależy nam na tym, żeby każdemu dać możliwość rozwoju!
Nasz zespół zajmujący się grami mobilnymi szuka obecnie Artysty VFX!
Jeśli szukasz nowego wyzwania i podobnie jak my, lubisz pracę w dobrym klimacie z ciekawymi i różnorodnymi projektami, z którymi nie będziesz się nudzić, to być może jesteś naszym nowym Artystą VFX?
Dowiesz się jeśli będziemy mieć okazję Cię poznać, a to stanie się tylko wtedy jeśli prześlesz do nas swoje CV :)

Zastanawiasz się jakie przykładowe zadania mogą być przed Tobą postawione? Oto lista:

  • Tworzenie efektów wizualnych
  • Konfigurowanie, implementacja i rozwiązywanie problemów z VFX w Unity3D
  • Współpraca z zespołem Artowym, Designerami i Programistami w celu utrzymania spójnej wizji artystycznej gier.

Żeby dobrze Ci się pracowało potrzebujesz następujących umiejętności i wiedzy:

  • Przynajmniej 2 lat doświadczenia w podobnej roli w branży gier
  • Dobrej znajmości Unity3D z uwzględnieniem Particle System, Animation System, Timeline
  • Przynajmniej podstawowej znajomości shaderów
  • Ogólnego dobrego zorientowania w zaganieniach technicznych
  • Znajomości języka angielskiego i polskiego na przynajmniej komunikatywnym poziomie

Byłoby naprawdę super, jeśli:

  • Potrafisz, przynajmniej na poziomie podstawowym, animować dwuwymiarowe obiekty UI
  • Potrafisz implemetować animacje w Unity3D
  • Masz doswiadczenie z Unity Shader Graph albo Amplify Shader Editor
  • Naprawdę lubisz gry :)

Wiesz już co będziesz robić, jakie umiejętności będą Ci potrzebne i co będzie dodatkowym atutem. Teraz zobacz jak wygląda proces rekrutacyjny:

  • Najpierw musisz przesłać swoje CV i portfolio ;)
  • Jeśli twoja aplikacja zostanie zaakceptowana, otrzymasz do wykonania zadanie rekrutacyjne. Czas na jego wykonanie to 7 dni.
  • Zadanie oceni nasz zespół i jeśli wszystko będzie w porządku, zaprosimy Cię do kolejnego i ostatniego etapu procesu.
  • Finalne spotkanie potrwa około godziny i poznasz na nim kilka osób: Art Lead'a, HR Manager i rekrutera. Maksymalnie po dwóch tygodniach od spotkania otrzymasz od nas informację zwrotną (zwykle zajmuje nam to krócej :) )

Gdy już dołączysz do naszego zespołu możesz liczyć na:

  • Współpracę w oparciu o UoP, B2B, umowę zlecenie lub umowę o dzieło - sam wybierasz, która opcja będzie dla Ciebie najlepsza :)
  • stawka, którą możemy zaproponować to max 7 tys. PLN netto (w zależności od doświadczenia, ale też formy współpracy)
  • 21 lub 26 płatnych dni wolnych niezależnie od formy współpracy.
  • Świetną, niekorporacyjną atmosferę i klimat do rozwoju twoich talentów.
  • Pracę z ludźmi, od których możesz się uczyć i wymieniać wiedzą i doświadczeniem.
  • Elastyczne godziny pracy i zdrowy balans między pracą a życiem prywatnym.
  • Cotygodniowe lekcje angielskiego.
  • Opiekę medyczną Medicover.

Zainteresowany? Aplikuj śmiało! :)

Jak zaaplikować?
Prześlij proszę swoje CV i portfolio na adres: jobs@fuerogames.com z tagiem "[VFX Artist]" w tytule.
Do CV dołącz proszę następującą kaluzulę:
,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fuero Games dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Jeśli chciałbyś, żebyś zachowali kontakt do Ciebie na potrzeby przyszłych rekrutacji dopisz jeszcze:
,,Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobownych na potrzeby przyszłych rekrutacji"

Twoje dane przetwarzane będą przez:
Fuero Games Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wita Stwosza 32/7 02-66

Data publikacji: 2021-11-08

Liczba wyświetleń: 346