Praca w branży gier

Senior Game Producer

dla Artifex Mundi w Katowice / Praca zdalna lub w systemie hybrydowym

Praca stała Zarządzanie

Jesteśmy Artifex Mundi. Od 15 lat tworzymy gry z gatunku Hidden Object i RPG na urządzenia mobilne, PC i konsole. Mamy na swoim koncie już ponad 100 tytułów, ale nie zwalniamy tempa. Naszym celem jest tworzenie światowej klasy mobilnych gier F2P. Aby to osiągnąć, budujemy zespół doświadczonych ludzi łączących najwyższej klasy rzemiosło z artystyczną pasją. Mamy ambicję tworzyć gry, które zostaną z graczami z całego świata na długie lata.

Jeśli zakładasz, że nic nie jest takie, jak wydaje się na pierwszy rzut oka, to na pewno odnajdziesz się w naszym zespole. Szukamy osób, które wesprą proces produkcji naszych gier z gatunku Hidden Object Adventure.

Praca zdalna lub w systemie hybrydowym.

Rekrutacja online.

Twoje codzienne zadania:

• zarządzanie procesem produkcji na poziomie całego studia HOPA (mobilne gry F2P i gry na konsole);
• bycie partnerem dla Product Ownera i Creative Leada;
• bycie liderem i wsparciem dla producentów;
• zarządzanie budżetem i ryzykiem projektowym;
• tworzenie i optymalizacja procesów;
• zapewnienie transparencji poprzez informowanie zespołu i stakeholderów o statusie projektu.

Wymagania:

• co najmniej 3 lata doświadczenia zawodowego jako producent w branży gamedev;
• dogłębne zrozumienie procesu tworzenia gier;
• znajomość i umiejętność wykorzystania metodyk Agile w zarządzaniu projektami;
• doświadczenie w roli lidera w zespołach 10+ osób;
• doskonałe umiejętności komunikacyjne.

Mile widziane:

• umiejętności analityczne;
• pasja do gier;
• znajomość narzędzi do zarządzania projektami (JIRA/Confluence);
• doświadczenie jako producent gier mobilnych F2P;
• znajomość języka angielskiego na poziomie B2.

W ramach współpracy oferujemy

• pewne zatrudnienie w oparciu o UoP lub B2B w firmie o spłaszczonej strukturze;
• atrakcyjne wynagrodzenie;
• realny wpływ na rozwój naszych gier; ;
• wyjątkową atmosferę opartą na szacunku, zaufaniu i komunikacji bez zbędnej biurokracji i skomplikowanych procedur;
• możliwość pracy w modelu hybrydowym (praca zdalna oraz stacjonarna z biura);
• elastyczne godziny pracy (core hours: 10:00 – 15:00);
• nielimitowany budżet na szkolenia;
• program kafeteryjny, w którym spośród wielu dostępnych opcji możesz wybrać swoje benefity pozapłacowe, m.in. prywatną opiekę medyczną i kartę MultiSport w całości finansowaną przez nas;
• darmowy parking przed naszym biurem.

Data publikacji: 2021-11-17

Liczba wyświetleń: 247