Praca w branży gier

Marketing Specialist

dla Two Horizons S.A. w Wrocław

Praca stała Inne

Kto: Two Horizons z grupy The Dust
Branża: Gamedev – produkcja gier na platformę Steam
Dział: Marketing
Stanowisko: Marketing Specialist
Wynagrodzenie: 5000 /10000 zł netto - zależnie od skilla
Lokalizacja: Wrocław, Wyspa Słodowa, Concordia Design

Jeżeli:

  • Chcesz pracować w zespole, który zdobywał doświadczenie tworząc wcześniej takie produkcje jak: Cyberpunk, Dying Light, Dead Island, Call of Juarez, Torment: Tides of Numenera, Sniper Ghost Warrior
  • Lubisz mieć realny wpływ na projekt i pracować w gronie zgranych pasjonatów
  • Chcesz pracować przy grach, na które czekają tysiące graczy na całym świecie

Zakres obowiązków:

  • Pisanie oraz edycja artykułów, postów
  • Zarządzanie profilami Social Media
  • Przygotowywanie, współtworzenie materiałów marketingowych
  • Współtworzenie strategii rozwoju marki i produktów
  • Prowadzenie komunikacji z graczami
  • Tworzenie contentu pod devlogi i kampanie
  • Monitorowanie trendów, proponowanie i wdrażanie najlepszych praktyk dla mediów społecznościowych
  • Analizy i raporty dotyczące rozwoju kanału i inicjatyw
  • Współpraca z innymi działami w celu planowania i pozyskiwania treści
  • Marketing szeptany na forach branżowych, platformie Reddit i Social Media, research

Oferujemy:

  • Udział przy interesujących projektach w branży gamingowej
  • Oddolny wpływ na każdy z projektów – twoje pomysły nie zostaną wchłonięte przez korporacyjny wir
  • Możliwość rozwoju kompetencji w organizacji o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Przyjazną i luźną atmosferę w zespole profesjonalistów
  • Nowoczesne biuro w centrum miasta
  • Potężną kawę w nieograniczonych ilościach
  • Rozwój i wsparcie
  • Dostęp i możliwość wypożyczenia sprzętu VR
  • Cykliczne imprezy i wyjścia firmowe

Wymagania:

  • Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość branży gamingowej
  • Bycie na bieżąco w trendach gamingowych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (minimum B2)
  • Kreatywność i chęć rozwoju w obszarze marketingu
  • Rozwinięte umiejętności miękkie
  • Brak strachu przed kamerą – tworzymy sporo materiałów wideo
  • Trzymanie się deadlinów
  • Lekkie pióro (PL/ENG)
  • Umiejętność planowania strategicznego
  • Samodzielność połączona z umiejętnością pracy w zespole
  • Umiejętności redagowania, przygotowywania materiałów prasowych i marketingowych
  • Znajomość platform takich jak Steam, Reddit (jako duży plus), Twitter, Facebook i kultury internetowej

Mile widziane:

  • Zbudowane relacje z prasą branżową
  • Znajomość platformy Steam/Steamworks

Dyspozycyjność:

  • Pełny wymiar godzinowy przy system hybrydowy (stacjonarnie/zdalnie) z przewagą pracy stacjonarnej

Zaznaczamy, że odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia. Prosimy o przesyłanie swoje CV za pomocą przycisku aplikowania w tytule wpisując „Marketing Specialist”, bądź na maila: office@twohorizons.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Data publikacji: 2021-11-19

Liczba wyświetleń: 463