Praca w branży gier

UI/UX Designer

dla Adria Games w Bydgoszcz / Zdalnie

Zlecenie Design

Poszukujemy UI/UX Designera do długoterminowej współpracy przy tworzeniu dużej gry opartej na technologii blockchain/NFT, będącej połączeniem gry ekonomicznej z radosną rozwałką Obcych za pomocą Mechów :)

TWOJE ZADANIA:

  • Projektowanie czytelnych i spójnych interfejsów użytkownika
  • Przygotowywanie statycznych i interaktywnych prototypów interfejsów
  • Projektowanie strony internetowej gry
  • Przygotowywanie materiałów marketingowych
  • Dbanie o odpowiedni poziom user experience tworzonych interfejsów

DUŻE PLUSY ZA:

  • Doświadczenie w tworzeniu UX/UI gier komputerowych
  • Umiejętność definiowania znalezionych problemów i formułowania sugestii w zwięzły i zrozumiały sposób
  • Posiadanie doświadczenia w tworzeniu interfejsów do gier
  • Pasję do gier komputerowych
  • Podstawową znajomość tematyki blockchain
  • Interesujące portfolio

OFERUJEMY:

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania
  • Umowę o Dzieło / Zlecenie / B2B
  • Pracę zdalną
  • Elastyczny czas pracy

Zapraszamy do kontaktu poprzez e-mail: team@adriagames.com lub bezpośrednio przez formularz Skillshot z dopiskiem:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Adria Games sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego i pozostałych procesów rekrutacyjnych.

Data publikacji: 2022-01-03

Liczba wyświetleń: 359