Praca w branży gier

Level Designer

dla GameFormatic S.A. w Kraków

Praca stała Design

W GameFormatic S.A. poszukujemy zdolnego LevelDesignera, chcącego zasilić nasz zespół w pracy nad kolejnymi projektami i rozwijać swoje umiejętności w tworzeniu ciekawych światów gier.

Obowiązki:
• projektowanie poziomów
• rozwijanie nowych mechanik w grach
• optymalizacja mechanik pod kątem designu świata danej gry
• dbanie o utrzymanie spójnej wizji graficznej
• tworzenie dokumentacji

Oczekujemy:
• minimum 1 roku doświadczenia w pracy jako level designer,
• umiejętności projektowania i prototypowania poziomów,
• umiejętności rozwijania nowych mechanik w grze, opartych na tworzonym świecie
• zdolności utrzymania spójnej wizji graficznej
• doświadczenia w edytorach gry i znajomości narzędzi projektowania,
• umiejętności pisania przejrzystej i zrozumiałej dokumentacji,
• komunikatywności i terminowości,
• kreatywności
• umiejętności pracy w zespole
• pasji do gier oraz pozytywnej energii.

Oferujemy:
• Wynagrodzenie i rodzaj umowy zależne od doświadczenia i umiejętności
• Kartę Multisport
• Pakiet opieki medycznej
• Super atmosferę w biurze w Krakowie
• możliwość długofalowej współpracy przy ciekawych projektach (PC oraz VR),
• realny wpływ na formę realizowanych projektów,

CV wraz z linkiem do portfolio prosimy wysyłać przez formularz poniżej. Odpowiadamy wyłącznie na zgłoszenia wybranych kandydatów.

Data publikacji: 2022-01-10

Liczba wyświetleń: 257