Praca w branży gier

Junior Social Media & Community Manager

dla Star Drifters w Warszawa / Zdalnie

Praca stała Inne

Cześć,

Zespół Star Drifters poszukuje osoby na stanowisko Junior Social Media & Community Manager, do pracy przy dwóch wewnętrznych projektach tworzonych z myślą o graczach na PC i konsolach.

Kim jesteśmy?

Star Drifters to ekipa napędzana miłością do tworzenia gier oraz energią artystów, którzy za nimi stoją. Obracamy nasze marzenia w niezwykłe gry, które niosą ze sobą więcej niż tylko zwykłą rozrywkę. Zespół składający się z doświadczonych i pełnych pasji twórców stawia sobie jeden cel - tworzenie wyjątkowych gier, które na długo pozostaną w pamięci graczy.

Jako Star Drifters możecie nas kojarzyć z strategią Driftland: The Magic Revival oraz grą roguelite Danger Scavenger.

Wkrótce ogłosimy kolejne projekty, do których będziemy potrzebowali Twojego wsparcia :)

Zadania:

  • Współpraca i zarządzanie społecznością zbudowaną wokół naszych gier,
  • Tworzenie materiałów na mediach społecznościowych,
  • Komunikacja z influencerami i mediami.

Nasze oczekiwania:

  • Budowanie społeczności na platformach: Discord, Reddit, GameJolt oraz w mediach społecznościowych: Facebook, Twitter, Instagram.
  • Mile widzialne doświadczenie w używaniu oprogramowania 2D, takiego jak Gimp, Photoshop czy Illustrator
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i interpersonalne w szczególności w języku angielskim, inne * języki będą dodatkowym atutem
  • Odpowiedzialność, samodzielność i zaangażowanie w codziennej pracy
  • Mile widziane portfolio potwierdzające Twoje umiejętności copywriterskie

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności (widełki 3.000 - 5.000 PLN)
  • Pracę w elastycznych godzinach w biurze w Warszawie (core hours: 10:00-17:00)
  • Pracę nad projektami tworzonymi z pasji
  • Wpływ na ostateczny kształt projektu

Nie mamy standardów, procedur i korpo-ładu. Każdą osobę traktujemy indywidualnie i tak też ustalamy warunki współpracy.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na formularz poniżej.

Prosimy o zawarcie niniejszej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Star Drifters Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko."

Data publikacji: 2022-01-13

Liczba wyświetleń: 607