Praca w branży gier

Texturing Artist

dla Wastelands Interactive w Łódź lub zdalnie

Praca stała Grafika i animacja

Poszukujemy artysty specjalizującego się w tworzeniu materiałów i tekstur przygotowanych wcześniej obiektów 3D.

Obowiązki:

  • Szukanie i zbieranie materiałów referencyjnych
  • Wykonywanie tekstur do modeli zgodnie z założeniami technicznymi oraz wizją artystyczną określonego projektu
  • Tworzenie materiałów i tekstur wykorzystywanych w procesie teksturowania
  • Tworzenie oraz eksportowanie tekstur do silnika Unreal

Wymagania i umiejętności:

  • Biegła znajomość jednego lub więcej programów do teksturowania (Pakiet Substance)
  • Umiejętność rozkładania UV-ek
  • Minimum 2 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Zrozumienie zachowania i oddziaływania na oświetlenie materiałów i tekstur
  • Znajomość PBR Workflow
  • Znajomość pełnego procesu tworzenia modeli na potrzeby gier
  • Umiejętne określanie poziomu detalu w stosunku do przewidzianego czasu produkcji assetu

Mile widziane:

  • Umiejętność retopologii siatki
  • Znajomość zasad topologii
  • Umiejętności z zakresu modelowania

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie zależne od umiejętności (4000-6000 PLN mid., 6000-9000 PLN senior)
  • Biuro w centrum Łodzi z dogodnym dojazdem
  • Karta Multisport
  • Elastyczne godziny
  • Interesujące projekty
  • Atmosfera pomocy i zrozumienia indywidualnych potrzeb

Więcej o nas możecie poczytać na

Podeślij info o sobie i swoim doświadczeniu na maila:
praca(at)wastelands-interactive.com
oraz zaznacz czy interesuje Cię praca stacjonarna czy zdalna

Umowa o dzieło lub b2b.

Prosimy o zawarcie następującej klauzuli w swoim CV:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE)

...oraz opcjonalnie dodatkowej zgody na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Wastelands Interactive.

Data publikacji: 2022-01-14

Liczba wyświetleń: 340