Praca w branży gier

Producent

dla Carbon Studio w Gliwice

Praca stała Programowanie

Title

Szukamy Producenta!

Poszukujemy osoby z doświadczeniem na podobnym stanowisku, która ukończyła minimum jeden projekt growy. Obecnie realizujemy niezapowiedziany projekt VR.

Obowiązki:

  • zarządzanie produkcją
  • rozpisywanie i ustalanie zadań dla poszczególnych osób
  • zarządzanie systemem zadań Jira
  • pilnowanie prawidłowej realizacji poszczególnych zadań/milestoneów

Wymagania:

  • znajomość systemów do zarządzania zadaniami
  • znajomość całego procesu produkcyjnego gier komputerowych
  • pomysłowość i kreatywność
  • znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • szeroka wiedza z zakresu gier
  • doświadczenie z VR

Oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • wygodne godziny pracy (core hours 10:00-15:00)
  • biuro w centrum Gliwic
  • czynny udział na przestrzeni całego projektu
  • prace przy najnowszych technologiach VR i AR

Kilka słów o Nas:

Carbon Studio istnieje od 2015 roku - powstało z entuzjazmu do technologii VR - w której z sukcesami tworzymy swoje gry różnych gatunków. Jesteśmy specjalistami w swojej dziedzinie: wydaliśmy cztery tytuły pojawiając się na wszystkich możliwych platformach VR. Rozwijamy swoje narzędzia dedykowane tej technologii jak i poszukujemy nowych rozwiązań gameplayowych w tej dynamicznie rozwijającej się branży.

W portfolio Carbon Studio znajdują się gry takie jak Alice VR i The Wizards. Obecnie pracujemy nad grą w uniwersum Warhammer: Age of Sigmar. Tempestfall.
Nasze przyszłe tytuły obracają się wokół najbardziej bliskich nam tematów którymi są pierwszoosobowe gry akcji. Planujemy również rozwój obecnych marek studia o segmenty coopowe i multiplayerowe.

Wyślij swoje CV, link do portfolio lub próbkę prac na adres e-mail: job@carbonstudio.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Data publikacji: 2022-01-17

Liczba wyświetleń: 208