Praca w branży gier

Specjalita_ka ds. HR (rekrutacje, HR Partner)

dla Spokko (grupa CD Projekt) w Warszawa

Praca stała Inne

Spokko to grupa przyjaciół, których łączy pasja i ambicja do tworzenia innowacyjnych gier mobilnych.
Jesteśmy niezależni, a zachowując pełną kreatywną kontrolę nad swoimi projektami, w 2018 roku dołączyliśmy do rodziny CD PROJEKT, zyskując pełen dostęp do bogatego zaplecza twórczego i biznesowego Grupy.

Chcesz pracować w Spokko?

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko , Specjalisty ds. HR (rekrutacja, HR Partner).

Zależy nam na znalezieniu osoby, która niekoniecznie odnajduje się w korporacyjnych, sztywnych ramach, jest pozytywnie nastawiona do życia i swojej pracy, umie w multitaskign i nie straszne jej zmiany, ale najważniejsze - NAPRAWDĘ lubi ludzi i chce być nie tylko w, ale i dla Zespołu :)

ZADANIA:

  • Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych na różne typy i poziomy stanowisk (tworzenie i promowanie ogłoszeń, direct search, selekcja kandydatów, prowadzenie rozmów rekrutacyjnych)
  • Koordynacja procesu on-boardingu nowych Pracowników,
  • Inicjowanie i prowadzenie działań, mających na celu budowanie wizerunku pracodawcy na rynku zewnętrznym
  • Zapewnienie wsparcia dla Leadów oraz pracowników i współpracowników poszczególnych zespołów w sprawach związanych z szeroko pojętymi działaniami HR
  • Udział w procesach oceny i rozwoju kompetencji współpracowników
  • Planowanie i realizacja działań motywacyjnych i integracyjnych, wsparcie komunikacji wewnętrznej, organizacja szkoleń oraz spotkań pracowniczych
  • Dbałość o prawidłowy przepływ informacji w firmie, koordynacja procesu przygotowywania umów, aneksów oraz wszelkiej koniecznej dokumentacji w zakresie działań administracyjnych oraz pracowniczych
  • Przygotowywanie dokumentów, zestawień, raportów wewnętrznych na potrzeby innych działów i przełożonego

WYMAGANIA:

  • Minimum rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (must have: doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (minimum B2)
  • Bardzo dobra organizacja pracy, wielozadaniowość
  • Kreatywność, inicjatywa i zaangażowania w realizację powierzonych zadań
  • Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne, a także analityczne
  • Samodzielność, odpowiedzialność i dokładność

DODATKOWE INFORMACJE:

  • Zapewniamy pracę w młodym, ambitnym zespole przy znanym IP
  • Umowa o pracę
  • Zapewniamy prywatną opiekę medyczną (Medicover) oraz pakiet Multisport
  • Całodobowy dostęp do dobrze wyposażonej siłowni zlokalizowanej na terenie studia wraz z opieką trenera personalnego
  • Dostęp do biblioteki zawierającej szeroką gamę filmów, książek i gier
  • Swoje auto, motocykl lub rower zaparkujesz na bezpłatnym parkingu dla pracowników
  • Dostęp do kantyny na terenie kampusu serwującej świeże i zdrowe posiłki - dla wegan i dla mięsożerców. Dodatkowo inny FoodTruck każdego dnia :)

Prosimy o umieszczenie w CV poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Spokko Sp. z o.o. w organizacji moich danych osobowych, zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Spokko Sp. z o.o. w organizacji moich danych osobowych, zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Data publikacji: 2022-01-17

Ofertę obejrzano: 211 razy